Gmina Dobrcz

Strona główna

Powiększ zdjęcie
23 października 2020

Żłobek otwarty, Słoneczko nadal zamknięte

Szanowni Państwo informujemy, że Państwowa Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zdecydowała o konieczności zamknięcia przedszkola Publicznego „Słoneczko” mieszczącego się przy ul. Pocztowej w Dobrczu  do dnia 30 października 2020 r.  Decyzja ta podyktowana jest względami bezpieczeństwa wszystkich osób. Równocześnie informujemy, że osoby które były na kwarantannie do dnia 24 października br. kończą ją tego dnia.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Żłobek Gminny w Dobrczu od dnia 26 października br. zostaje ponownie otwarty.

Czytaj więcej o: Żłobek otwarty, Słoneczko nadal zamknięte
Powiększ zdjęcie Wydział%20Komunikacji
22 października 2020

Uwaga! Wydział Komunikacji będzie nieczynny.

Informujemy, że w dniu 23 października br. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy – Ośrodek zamiejscowy w Dobrczu będzie nieczynny.
Jednocześnie przypominamy, że interesanci są przyjmowani po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem tel. 52 364 80 18.

Czytaj więcej o: Uwaga! Wydział Komunikacji będzie nieczynny.
Powiększ zdjęcie wywóz%20odpadów
22 października 2020

Opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych

PUK Corimp realizująca na terenie Gminy Dobrcz odbiór odpadów, informuje że z powodu obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej w kraju, skutkującej absencją pracowników, zaplanowane na bieżący tydzień odbiory odbędą się z opóźnieniem. Odpady zostaną odebrane do soboty tj. 24 października (w pierwszej kolejności odpady segregowane suche, papier, szkło, a w drugiej kolejności biodegradowalne).

W imieniu Firmy Corimp prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, okoliczności nie zawsze pozwalają na wykonanie usługi w sposób kompleksowy.

Czytaj więcej o: Opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych
Powiększ zdjęcie Logo%20projektu%20Internet%20szansą%20rozwoju%20mieszkańców%20Gminy%20Dobrcz
21 października 2020

Uwaga beneficjenci projektu ,,Internet szansą rozwoju mieszkańców Gminy Dobrcz"

W dniu 31.10.2020r. upływa termin trwałości projektu, dlatego prosimy Państwa o stawienie się w Biurze Podawczym Urzędu Gminy w Dobrczu w celu podpisania umów na przekazanie sprzętu komputerowego bądź jego zdanie. Telefon do kontaktu: 52 364 10 25.

Czytaj więcej o: Uwaga beneficjenci projektu ,,Internet szansą rozwoju mieszkańców Gminy Dobrcz"
21 października 2020

Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców

Przypominamy, że Urząd Gminy w Dobrczu jest czynny dla interesantów, jednak prosimy  o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych.

1. Otwarte jest tylko wejście od ulicy Długiej. Obowiązuje noszenie maseczki i dezynfekcja rąk.
2. Przy okienku Biura Podawczego może przebywać tylko 1 interesant, a dwaj kolejni w wyznaczonych ku temu miejscach (pozostali proszeni są oczekiwać przed wejściem).
3. Oczekujących interesantów prosimy o zachowanie „dystansu społecznego” i ustawianie się w kolejce przed frontem budynku Gminy.
4. W celu załatwienia sprawy pracownik merytoryczny podejdzie do okienka Biura Podawczego. Nie ma możliwości poruszania się po budynku Urzędu Gminy.
5. W miarę możliwości interesanci są proszeni o umówienie wizyty z urzędnikiem prowadzącym daną sprawę lub kierownikiem właściwej w sprawie komórki/referatu - telefonicznie lub e-mailowo (numery telefonów i adresy e-mail są także podane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na www.gminadobrcz.pl). Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany.

Dziękujemy za stosowanie powyższych zasad. Bądźmy rozważni, stosujmy się do obowiązujących przepisów, dbajmy o siebie i o innych!

Czytaj więcej o: Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców