Gmina Dobrcz

Strona główna

Powiększ zdjęcie logo
20 kwietnia 2018

Pozytywna ocena wykonania budżetu

Pozytywne wykonanie budżetu Gminy Dobrcz oceniła Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy. Ocenę tę sformułowała na podstawie przeprowadzonej analizy dochodów i wydatków, sprawozdawczości budżetowej oraz informacji o stanie mienia gminy. 

Czytaj więcej o: Pozytywna ocena wykonania budżetu
 
Powiększ zdjęcie Logo
24 kwietnia 2018

Szlakiem nadziei

Drodzy Mieszkańcy,
Szanowni Darczyńcy niezastąpionego leku - krwi, zapraszamy Was w najbliższą niedzielę, tj. 29 kwietnia 2018  roku na coroczną zbiórkę krwi. Jeśli zechcecie podzielić się  wyjątkową  cząstką  siebie, będziemy na Was czekać przy Urzędzie Gminy w Dobrczu od godz. 9.00 do 14.00.
Wierzymy, że dopiszecie.


Czytaj więcej o: Szlakiem nadziei
24 kwietnia 2018

Posiedzenie Komisji Rady Gminy Dobrcz

Zapraszamy serdecznie na połączone posiedzenie Komisji Rady Gminy Dobrcz, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018r. o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Kotomierzu.

Czytaj więcej o: Posiedzenie Komisji Rady Gminy Dobrcz
24 kwietnia 2018

Koncert dla Karolinki

Już w najbliższą sobotę tj. 28 kwietnia o godz. 17.00 w Hali Sportowej w Dobrczu odbędzie się koncert charytatywny dla Karolinki Wozowicz.

Czytaj więcej o: Koncert dla Karolinki
Powiększ zdjęcie Słuchaczki%20UTW
20 kwietnia 2018

Sport to zdrowie, a wiek to tylko liczby

Fitness to sposób na pełniejszy wypoczynek, który pomaga zmniejszyć depresję i stres, a jednocześnie pozwala na podniesienie jakości życia. Jest to też okazja do nawiązania nowych znajomości i znalezienia nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Czytaj więcej o: Sport to zdrowie, a wiek to tylko liczby