Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

ZS Borówno

Zespół Szkół w Borównie
ul. Szkolna 13
86 - 022 Dobrcz

e-mail: zsborowno@dobrcz.pl
Telefon: 52 381 81 10
strona www: https://zsborowno.edupage.org/
adres facebooka: https://www.facebook.com/Przedszkole-Samorz%C4%85dowe-w-Bor%C3%B3wnie-108639053905316

 

 

Artykuły

 • Szkolna Liga Historyczna

  Już od 3 lat w Zespole  Szkół w Borównie działa Szkolna Liga Historyczna. Celem projektu jest propagowanie historii i tradycji polskiej przez cykliczne rozwiązywanie zadań związanych z przeszłością Polski a w szczególności historią lokalną. Zabawa- konkurs skierowana jest do wszystkich dzieci, niezależnie od wieku, ale biorą w niej udział także rodzice angażując się w prace swoich pociech.

  Czytaj Więcej o: Szkolna Liga Historyczna
 • WYNIKI TURNIEJU BAŚNIOWEGO

  3 marca  2021 roku odbył się finał Turnieju Baśniowego organizowanego przez Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Bydgoskiego Pana Wojciecha Porzycha. Do udziału w nim zostali  zaproszeni uczniowie szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. Konkurs składał się z trzech kategorii: twórcze pisanie, słuchowisko lub turniej wiedzy o baśniach.  Wszystko odbywało  się w formie zdalnej.

  Czytaj Więcej o: WYNIKI TURNIEJU BAŚNIOWEGO
 • Zespół Szkół w Borównie - SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM

  Za nami kolejna edycja kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” 2020, organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski. Chcąc integrować się ze środowiskiem osób z dysfunkcją wzroku nasza placówka co roku przyłącza się do akcji. Tym razem było wyjątkowo trudno ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Jednak dzięki determinacji uczniów i nauczycieli udało się zrealizować cele kampanii i zdobyć „Certyfikat Szkoły Przyjaznej Osobom Niewidomym”.

  Czytaj Więcej o: Zespół Szkół w Borównie - SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM