Jesteś tutaj: Start / INFORMATOR / Inwestycje

Inwestycje

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Inwestycja ruszyła. W Strzelcach Górnych trwa montaż dachu na budynku rekreacyjno-sportowym.
13 listopada 2020

Inwestycja ruszyła. W Strzelcach Górnych trwa montaż dachu na budynku rekreacyjno-sportowym.

Na sesji Rady Gminy Dobrcz w dniu 17 września  br. Radni podjęli uchwałę budżetową, w której z inicjatywy Wójta Gminy Dobrcz Andrzeja Berdycha naniesione zostały zmiany, między innymi dołożono kwotę 28 tys. zł na pokrycie dachowe budynku rekreacyjno-sportowego w Strzelcach Górnych. Obecnie ma miejsce realizacja tej inwestycji. Obejmuje ona montaż więźby dachowej, montaż pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z obróbkami blacharskimi. Termin końcowy tej inwestycji to 15 grudnia br.

Przejdź do - Bezpieczniej w Kozielcu
9 listopada 2020

Bezpieczniej w Kozielcu

Miło nam poinformować, iż mimo niesprzyjającej pogody zarządca drogi powiatowej tj. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy przystąpił do konserwacji nawierzchni drogi Kozielec w kierunku Grabowa. Planowane jest wykonanie poszerzenia asfaltowego o szerokość 2 m na długości 1,6 km. Przedmiotowe poszerzenie ma służyć poprawie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów i oddzielone zostanie od nawierzchni jezdni separatorami.

Przejdź do - Na boisku GLKS pojawiło się oświetlenie
16 października 2020

Na boisku GLKS pojawiło się oświetlenie

Zakończył się montaż oświetlenia, które zostało zakupione z budżetu gminy Dobrcz by umożliwić grę także w godzinach popołudniowych. W ramach inwestycji postawiono dwie lampy ledowe, które oświetlają część boiska.

Przejdź do - Spotkanie w sprawie drogi Strzelce Dolne – Strzelce Górne - Aleksandrowo
9 października 2020

Spotkanie w sprawie drogi Strzelce Dolne – Strzelce Górne - Aleksandrowo

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Wójta Gminy Dobrcz Andrzeja Berdycha do naszej gminy przybyli przedstawiciele: Zarządu Województwa  w osobie Pani Marszałek Anety Jędrzejewskiej oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy reprezentowanego przez Pana Dyrektora Przemysława Dąbrowskiego a także Radny Powiatowy – Pan Tadeusz Zamłyński, Dyrektor Wydział Dróg w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy – Pan Roman Stanisławski oraz Proboszcz Parafii w Strzelcach Górnych – ksiądz Maciej Andrzejewski, Przewodnicząca Rady Gminy w Dobrczu - Pani Monika Kuberska oraz Radny Rady Gminy w Dobrczu – Jan Nieznalski.

Czytaj więcej o: Spotkanie w sprawie drogi Strzelce Dolne – Strzelce Górne - Aleksandrowo
Przejdź do - Gmina Dobrcz złożyła 6 wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych
5 października 2020

Gmina Dobrcz złożyła 6 wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Gmina Dobrcz w ramach naboru z RFIL dnia 30 września złożyła za pośrednictwem Wojewody Kujawsko Pomorskiego do Prezesa Rady Ministrów 6 propozycji do współfinansowania ze środków budżetu państwa:

Czytaj więcej o: Gmina Dobrcz złożyła 6 wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych