Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA / SP Dobrcz

SP Dobrcz

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szkoła Podstawowa w Dobrczu

IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO

UL. DŁUGA 33

86-022 DOBRCZ

tel./ fax. - 52-3818926

www -http://www.spdobrcz.pl/

e-mail -  spdobrcz@dobrcz.pl

 

Artykuły

Przejdź do - Młodzieżowe zawody spławikowe
28 września 2020

Młodzieżowe zawody spławikowe

Dnia 19 września odbyły się zawody spławikowe dla młodzieży należącej do Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej. Mimo chłodnego poranka temperatura szybko rosła i można było zająć się wędkowaniem. Choć nie złowiono taaaaaakiej ryby, nie brakowało brań. Zawody wygrał Stanisław Nowak, a za nim był Janek Nowak. Dziękujemy bardzo Kołu 98 Kusowo za ufundowanie cennych nagród, pucharów i medali.

Przejdź do - Motyle odfrunęły
29 czerwca 2020

Motyle odfrunęły

Jak co roku, w Dobrczu odbyło się zakończenie roku szkolnego. Spotkanie uczniów z nauczycielami wyglądało inaczej niż zwykle, ale było nie mniej uroczyste. Harmonogram pojawiania się poszczególnych klas został tak zaplanowany, by uczniowie nie mieli ze sobą zbyt bliskiego kontaktu. Dla bezpieczeństwa wręczanie świadectw miało miejsce na świeżym powietrzu. Na szczęście pogada dopisała.

Czytaj więcej o: Motyle odfrunęły
Przejdź do - Jakby zwyczajnie, ale inaczej...
18 czerwca 2020

Jakby zwyczajnie, ale inaczej...

16 czerwca był dniem rozpoczęcia egzaminu ósmoklasisty i zmagania z zawiłościami mowy ojczystej. W Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego punktualnie o godzinie 9:00 arkusze egzaminacyjne otrzymało do swych rąk dwadzieścioro troje uczniów.

Czytaj więcej o: Jakby zwyczajnie, ale inaczej...
Przejdź do - „Pomóżmy czworonogom” – pomoc dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pruszczu Pomorskim
12 maja 2020

„Pomóżmy czworonogom” – pomoc dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pruszczu Pomorskim

W marcu 2020 roku przed epidemią koronawirusa uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu z Dobrcza przystąpili do kolejnej akcji charytatywnej. Tym razem była to pomoc bezdomnym zwierzętom. Wolontariusze przygotowali plakaty z hasłem przewodnim ”Pomóżmy czworonogom”, które rozwieszono po szkole. Następnie w kilku miejscach szkoły zostały rozłożone kosze na karmę i potrzebne akcesoria dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pruszczu Pomorskim.

Czytaj więcej o: „Pomóżmy czworonogom” – pomoc dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pruszczu Pomorskim
Przejdź do - Wygrali mobilną pracownię
6 maja 2020

Wygrali mobilną pracownię

Duże powody do radości ma Szkoła Podstawowa w Dobrczu. We wtorek 5 maja dotarła do szkoły Mobilna Pracownia Komputerowa będąca nagrodą w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym #OSEWyzwanie pod hasłem „SMART SZKOŁA", zorganizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. O wygranej w konkursie pisaliśmy 30 września 2019 roku.

 

Czytaj więcej o: Wygrali mobilną pracownię