Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA / SP Strzelce Górne

SP Strzelce Górne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

  Szkoła Podstawowa
  Strzelce Górne
  ul. Szkolna 6
  86-022 Dobrcz

  tel./fax 52 381-70-20
  E-mail: spstrzelceg@poczta.onet.pl
  strona www:
http://spsg.hekko24.pl/

Artykuły

Przejdź do - Podwórko Talentów NIVEA - podsumowanie
8 lipca 2019

Podwórko Talentów NIVEA - podsumowanie

W kwietniu Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych wystartowała w konkursie ,,Podwórko Talentów Nivea". Nagrodą, o którą walczyli uczniowie był nowoczesny plac zabaw, a zdobyć go było można dzięki oddawanym codziennie poprzez stronę internetową/aplikację głosom. Niestety w ogólnym rankingu uplasowaliśmy się dopiero na 205 miejscu (spośród 331 zgłoszonych). Mimo tego dzieci będą miały powód do radości - organizator obdarował szkołę nagrodą II stopnia - czterema zestawami gier planszowych. Brawo!

Czytaj więcej o: Podwórko Talentów NIVEA - podsumowanie
Przejdź do - Wieczór wspomnień w Pałacu
13 czerwca 2019

Wieczór wspomnień w Pałacu

Dnia 11 czerwca br. odbył się „Wieczór wspomnień w Pałacu”.  Jest to kolejny event kulturalny na rzecz lokalnej społeczności organizowany przez Szkołę Podstawową w Strzelcach Górnych. Dzięki inicjatywie Pani dyrektor Anny Radzimierskiej i wsparciu Rady Rodziców Szkoły w Strzelcach Górnych uczyniono ukłon w stronę najstarszych mieszkańców Strzelec Górnych i okolic.

Czytaj więcej o: Wieczór wspomnień w Pałacu
Przejdź do - II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w SP Strzelce Górne
12 czerwca 2019

II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w SP Strzelce Górne

Dnia 8 czerwca w szkole Podstawowej w Strzelcach Górnych odbyła się II edycja Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 13 par. W pierwszej części rozgrywki toczyły się w czterech grupach - „każdy z każdym”. Od fazy ćwierćfinałowej systemem pucharowym. Po kilkugodzinnej, zaciętej i wyczerpującej walce poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia.

Czytaj więcej o: II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w SP Strzelce Górne
Przejdź do - WERSAL
4 czerwca 2019

WERSAL

Trwają ostatnie prace przy rewitalizacji klombu przed Szkołą Podstawową w Strzelcach Górnych. Projekt WERSAL rozpoczął się w listopadzie, kiedy stanęliśmy do konkursu Fundacji TESCO. Przedstawiliśmy wizualizację rewitalizacji klombu po adaptacji pierwotnego projektu przygotowanego przez Pana Przemysława. Projekt przygotowała i przedstawiła do konkursu Lidia Pastuszak, która też jest koordynatorem tego projektu.

Czytaj więcej o: WERSAL
Przejdź do - Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne
11 maja 2019

Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne

Strzelce Górne biorą udział w 5 edycji akcji "Podwórko Talentów NIVEA". Głosując systematycznie, każdego dnia aż do 20 czerwca mamy szansę na to, aby plac zabaw przy szkole zamienił się w specjalną strefę aktywności i talentów!

Czytaj więcej o: Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne