Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA / SP Strzelce Górne

SP Strzelce Górne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

  Szkoła Podstawowa
  Strzelce Górne
  ul. Szkolna 6
  86-022 Dobrcz

  tel./fax 52 381-70-20
  E-mail: spstrzelceg@poczta.onet.pl
  strona www:
http://spsg.hekko24.pl/

Artykuły

Przejdź do - Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne
11 maja 2019

Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne

Strzelce Górne biorą udział w 5 edycji akcji "Podwórko Talentów NIVEA". Głosując systematycznie, każdego dnia aż do 20 czerwca mamy szansę na to, aby plac zabaw przy szkole zamienił się w specjalną strefę aktywności i talentów!

Czytaj więcej o: Podwórko Talentów Nivea - głosuj na Strzelce Górne
Przejdź do - NIEPODLEGŁA bez granic w Strzelcach Górnych
13 listopada 2018

NIEPODLEGŁA bez granic w Strzelcach Górnych

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważna i piękna uroczystość – święto każdego Polaka. W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia w Szkole Podstawowej w w Strzelcach Górnych, panie Joanna Lenkowska i Anna Usenko-Chrzan zorganizowały szereg działań, upamiętniających 100 rocznicę Uchwalenia Niepodległości. To właśnie tego dnia przypomnieliśmy sobie, że Polska po 123 latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym niepodległym państwem.

Czytaj więcej o: NIEPODLEGŁA bez granic w Strzelcach Górnych
Przejdź do - Zmienia się otoczenie szkoły w Strzelcach Górnych
30 października 2018

Zmienia się otoczenie szkoły w Strzelcach Górnych

Przy Szkole Podstawowej w Strzelcach Górnych stanęło ponad 200 m ogrodzenia panelowego z betonowym cokołem oraz zamontowano automatyczną bramę i dwie furtki. Dotychczasowe ogrodzenie istniało od wielu lat i było mocno zniszczone. Nowe ogrodzenie poprawiło wizerunek szkoły i otaczającego terenu. Dzieciom z całą pewnością milej jest spędzać czas w dobrze i ładnie zagospodarowanym otoczeniu. Inwestycja była w całości finansowana z budżetu gminy.

Przejdź do - Spotkanie dla seniorów
31 stycznia 2018

Spotkanie dla seniorów

Dnia 31 stycznia o godz. 11.00 w S.P w Strzelcach Górnych odbyła się uroczystość, podczas której uczniowie zerówki wystawili przedstawienie Jasełka, a grupa taneczna Mega Błysk zaprezentowała swoje umiejętności taneczne.

Czytaj więcej o: Spotkanie dla seniorów
Przejdź do - Podwójne zwycięstwo
30 stycznia 2018

Podwójne zwycięstwo

Szkoła w Strzelcach Górnych zdobyła podwójne mistrzostwo Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowo (roczniki 2005 i młodsi), które odbyły się w dniu 29 stycznia br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim .

Czytaj więcej o: Podwójne zwycięstwo