Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

SP Kotomierz

Zespół Szkół w Kotomierzu

    Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
    ul. Koronowska 2
    86-022 Dobrcz

    tel. 052 3819213

    e-mail: e-mail:
    spkotomierz@dobrcz.pl  
    strona www:
    https://zskotomierz.edupage.org

 

 

Artykuły

  • 35 tys. w ramach programu "Aktywna Tablica 2021"

    Szkoła Podstawowa w Kotomierzu zakwalifikowała się do wsparcia finansowego w ramach Rządowego programu „Aktywna Tablica 2021”. W ramach projektu zakupione zostaną pomoce dydaktyczne i narzędzia dla uczniów z różnego rodzaju dysfunkcjami. Będą one dostosowane i kierowane do konkretnego zaburzenia lub niepełnosprawności.  Narzędzia pomogą zarówno w procesie rewalidacyjnym, terapeutycznym, korekcyjno-kompensacyjnym jak i integracyjnym. Wyposażenie w pomoce dydaktyczne uatrakcyjni proces organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zwiększy jej efektywność. Szkoła otrzyma 35.000 zł dotacji – wkład własny to kwota 8.750,00. Łączna wartość projektu to kwota 43.750,00zł.

    Czytaj Więcej o: 35 tys. w ramach programu "Aktywna Tablica 2021"
  • Challenge niebieskie motyle 2021

    Otrzymując nominację do challengu "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami" od Szkoły Podstawowej im. Ligi Polskich Kobiet w Kozielcu, uczniowie naszej szkoły 18 maja, poszerzali świadomość na temat autyzmu oraz przekazali iskierkę przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. W ubraniach dominował kolor, a niebieskie motyle były motywem przewodnim.

    Czytaj Więcej o: Challenge niebieskie motyle 2021