Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

SP Kozielec

  Szkoła Podstawowa w Kozielcu

  Kozielec 24,
  86-022 Dobrcz
  mail: spkozielec@dobrcz.pl
  telefon: 52 3649478

  strona http://www.spkozielec.gminadobrcz.pl/

 

Artykuły

 • Laureatka z Kozielca

  W okresie karnawału został ogłoszony gminny konkurs na maskę karnawałową, którego organizatorem był  Zespół Szkół w Borównie. Bardzo chętnie wzięliśmy udział w tym wydarzeniu. Spośród 120 prac nasza uczennica Lena Rafińska z trzeciej klasy zajęła II miejsce. Dziewczynka wykonała przepiękną pracę, która jak widać zachwyciła nie tylko nas. Serdecznie gratulujemy małej artystce i życzymy dalszych sukcesów.

  Czytaj Więcej o: Laureatka z Kozielca
 • Samodzielność w szkole

  W naszej szkole oprócz realizacji podstawy programowej stawiamy na budowanie u dzieci poczucia własnej wartości. Wszyscy uczniowie mają szansę, by zaprezentować swoje talenty.  Uważamy, że nasi podopieczni są na tyle odpowiedzialni i chętni do dzielenia się swoimi umiejętnościami, że dajemy im szansę do współprowadzenia zajęć. Dla każdego dziecka, wcielanie się w rolę nauczyciela, jest świetnym doświadczeniem. Odczuwają dumę z faktu posiadania wyjątkowej wiedzy i umiejętności.  Czują się ważne i doceniane.

  Czytaj Więcej o: Samodzielność w szkole
 • Sensoplastyka w punkcie przedszkolnym

  Mąka wymieszana z wodą, kasza i sól wysypane z kuchennej szafki mogą być najlepszymi sprzymierzeńcami naszych dzieci. Fachowo nazywa się to sensoplastyka.
  Poprzez zabawę oraz połączenie silnych doznań dotykowych, wzrokowych, smakowych i słuchowych poznają otaczający je świat.
  Dzieci z Punktu Przedszkolnego raz w miesiącu mają okazję uczestniczyć w takich zajęciach zorganizowanych przez ich wychowawczynię i jak widać świetnie się przy tym bawią.

  Czytaj Więcej o: Sensoplastyka w punkcie przedszkolnym
 • Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Dobrcz, Kozielczanie, Absolwenci, Przyjaciele, Sympatycy!

  W 2020 roku Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu obchodziła swoje sześćdziesiąte urodziny! Zamiarem naszym było wyprawić jej naprawdę huczny jubileusz. Były ciekawe plany, była nadzieja na kolejne wspaniałe spotkanie z Państwem.  Spotkanie, podczas którego moglibyśmy porozmawiać, podzielić się refleksjami na różne tematy, pokazać Wam-Drodzy, co tu robimy, jak o nią dbamy, jak wygląda, jak się wspaniale rozwija, choć nie młodnieje, podobnie jak my, nie młodnieje, ale też nie starzeje się, ona po prostu się cały czas uczy. Nadąża za współczesnością, nie zostaje w tyle, jest wciąż pełna energii, mądrości, empatii i możliwości.  Chcieliśmy pokazać Wam naszą szkołę w uroczystej odsłonie, pięknie przygotowaną na to spotkanie, witającą Was kolejnym zaskakującym przedstawieniem, piosenkami, pracami naszych uczniów. Skoro nie można na żywo, zapraszamy na kolejne odsłony naszych sukcesów, naszej dumy, naszych pomysłów.  Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej strony internetowej szkoły i szkolnym Facebooku.

  Czytaj Więcej o: Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Dobrcz, Kozielczanie, Absolwenci, Przyjaciele, Sympatycy!