Jesteś tutaj: Start / Stowarzyszenia

Stowarzyszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Myślisz o założeniu społecznego biznesu? A może działasz w NGO i potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na spotkania z animatorem KPOWES.
3 lipca 2019

Myślisz o założeniu społecznego biznesu? A może działasz w NGO i potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na spotkania z animatorem KPOWES.

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli  organizacji pozarządowych, Podmioty Ekonomii Społecznej, przedsiębiorstwa społeczne z Gminy Dobrcz oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z animatorem KPOWES w celu wsparcia działalności statutowej i gospodarczej organizacji.

Czytaj więcej o: Myślisz o założeniu społecznego biznesu? A może działasz w NGO i potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na spotkania z animatorem KPOWES.
Przejdź do - Konsultacje terenowe z doradztwa świadczone przez pracowników KPOWES w Gminie Dobrcz
23 maja 2019

Konsultacje terenowe z doradztwa świadczone przez pracowników KPOWES w Gminie Dobrcz

Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu gminy na spotkanie z pracownikami  Kujawsko - Pomorskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej, 4 czerwca w godzinach 16:00 - 18:00.

Czytaj więcej o: Konsultacje terenowe z doradztwa świadczone przez pracowników KPOWES w Gminie Dobrcz
Przejdź do - Szczególny ,,Dzień Matki'' w Urzędzie Wojewódzkim
13 maja 2019

Szczególny ,,Dzień Matki'' w Urzędzie Wojewódzkim

Pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy 10 maja 2019 zorganizowano uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki. Głównymi organizatorami tego święta był WZRKiOR oraz Wojewódzka Rada KGW. W spotkaniu tym głównie uczestniczyły członkinie kół gospodyń wiejskich z całego województwa.

Czytaj więcej o: Szczególny ,,Dzień Matki'' w Urzędzie Wojewódzkim
Przejdź do - Konkurs dla NGO
30 kwietnia 2019

Konkurs dla NGO

Wójt Gminy Dobrcz ogłosił otwarty nabór ofert na organizację koncertu w Kozielcu. Na zadanie przeznaczono kwotę 5.000zł. Termin składania ofert upływa 20 maja 2019r.

Czytaj więcej o: Konkurs dla NGO
Przejdź do - NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."
10 kwietnia 2019

NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."

Od 1 marca 2019 roku obowiązują nowe wzory ofert, sprawozdań i umów na realizację zadania publicznego, w związku z powyższym serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu „Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym.”

Czytaj więcej o: NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."