Jesteś tutaj: Start / Stowarzyszenia

Stowarzyszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego odebrali nagrody w Solcu Kujawskim
26 kwietnia 2019

Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego odebrali nagrody w Solcu Kujawskim

Dnia 24 kwietnia 2019 roku w Soleckim Domu Kultury odbyło się podsumowanie XXI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Zapobiegajmy Pożarom". Zwycięzcy z naszej gminy to: Maksymilian Ścigany, Sebastian Rosiński i pani Stefania Szot. Brawo!

Czytaj więcej o: Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego odebrali nagrody w Solcu Kujawskim
Przejdź do - Kontrola gotowości bojowej w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej
25 kwietnia 2019

Kontrola gotowości bojowej w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej

18 kwietnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy przeprowadziła kontrolę gotowości bojowej w jednostkach OSP Dobrcz i OSP Wudzyn.

Czytaj więcej o: Kontrola gotowości bojowej w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej
Przejdź do - NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."
10 kwietnia 2019

NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."

Od 1 marca 2019 roku obowiązują nowe wzory ofert, sprawozdań i umów na realizację zadania publicznego, w związku z powyższym serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu „Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym.”

Czytaj więcej o: NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."
Przejdź do - Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Dąbrowie Chełmińskiej. Podium jest nasze!
8 kwietnia 2019

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Dąbrowie Chełmińskiej. Podium jest nasze!

5 kwietnia 2019 r. sześcioro uczniów z terenu Gminy Dobrcz wzięło udział w zorganizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Bydgoszczy oraz Starostwem Powiatowym, Gminą i jednostką OSP Dąbrowa Chełmińska  42. eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej o: Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Dąbrowie Chełmińskiej. Podium jest nasze!
Przejdź do - „Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa” - szkolenia dla organizacji społecznych
29 marca 2019

„Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa” - szkolenia dla organizacji społecznych

Zachęcamy do rejestrowania się na cykl JEDNODNIOWYCH SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH organizowanych przez Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Warsztaty skierowane są do organizacji społecznych działających na obszarach wiejskich i obejmują następujące tematy:  zagrody edukacyjne (T1), turystyka na obszarach wiejskich (T2), krótkie łańcuchy dostaw (T3), wybrane problemy polityki senioralnej (T4), dom i jego otoczenie jako element architektury krajobrazu i ładu przestrzennego (T5).

Czytaj więcej o: „Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa” - szkolenia dla organizacji społecznych