Lokalna Grupa Dzialania "Trzy Doliny"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Lokalna Grupa Dzialania "Trzy Doliny"

Gądecz 33, 86-022 Dobrcz

tel. (52) 55 11 687

fax. (52) 55 11 687

strona www: http://www.trzydoliny.eu/kontakt.html

 

Artykuły

Przejdź do - OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW - Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.
15 października 2020

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW - Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW - Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.
Przejdź do - Promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju, w tym produktów i usług lokalnych.
5 października 2020

Promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju, w tym produktów i usług lokalnych.

Spotkanie informacyjne  w zakresie sporządzania wniosków  o dofinansowanie oraz prawidłowego rozliczania otrzymanego wsparcia w zakresie: Promocja obszaru objętego LSR, w tym produktów i usług lokalnych odbędzie się w dniu 09.10.2020 r. w siedzibie LGD Trzy Doliny, Gądecz 33 o godz. 13:00.

Czytaj więcej o: Promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju, w tym produktów i usług lokalnych.
Przejdź do - Oceń współpacę z LGD ,,Trzy Doliny"
14 września 2020

Oceń współpacę z LGD ,,Trzy Doliny"

W trosce o najwyższy poziom realizowanego projektu, LGD ,,Trzy Doliny" zwraca się  z prośbą o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej. Ankieta ma na celu ocenę jakości pracy Biura LGD, świadczonego doradztwa, kompetencji pracowników Biura LGD, przydatności przekazanej wiedzy, a także adekwatności realizowanych działań komunikacyjnych i partycypacyjnego wdrażania LSR. Zebrane informacje posłużą Stowarzyszeniu do doskonalenia jakości działań.

Czytaj więcej o: Oceń współpacę z LGD ,,Trzy Doliny"
Przejdź do - Informacja dotycząca trybu konkurencyjnego w ramach PROW 2014-2020 dla beneficjentów ubiegających się o dofinansowanie z funduszy programu rozwoju obszarów wiejskich za pośrednictwem lokalnej grupy działania ,,Trzy Doliny”.
29 kwietnia 2020

Informacja dotycząca trybu konkurencyjnego w ramach PROW 2014-2020 dla beneficjentów ubiegających się o dofinansowanie z funduszy programu rozwoju obszarów wiejskich za pośrednictwem lokalnej grupy działania ,,Trzy Doliny”.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w dniu 18.04.2020 r. weszła w życie Ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 695) zmieniająca m.in. Ustawę z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (Dz. U. z 2020 r. poz. 217 i 300).

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca trybu konkurencyjnego w ramach PROW 2014-2020 dla beneficjentów ubiegających się o dofinansowanie z funduszy programu rozwoju obszarów wiejskich za pośrednictwem lokalnej grupy działania ,,Trzy Doliny”.
Przejdź do - Komunikat dotyczący doradztwa punktowanego  przed złożeniem wniosku
7 kwietnia 2020

Komunikat dotyczący doradztwa punktowanego przed złożeniem wniosku

Pierwszego kwietnia Stowarzyszenie LGD rozpoczęło poprzez ogłoszenie na stronie procedurę naboru na podejmowanie działalności gospodarczej. Jednym z kryterium, które jest brane pod uwagę przy weryfikacji i ocenie wniosków przez Radę jest udział w konsultacjach indywidualnych czyli doradztwie, które odbywają się od dnia ogłoszenia o rozpoczęciu procedury naboru.

Czytaj więcej o: Komunikat dotyczący doradztwa punktowanego przed złożeniem wniosku