Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic

Kozielec 8

86-022 DOBRCZ

tel. kontaktowy 697 898 970

 adres e-mail: stowarzyszenie@kozielec.eu

strona www: http://www.kozielec.pl/

Artykuły

Przejdź do - Udany koncert plenerowy w Kozielcu
18 czerwca 2019

Udany koncert plenerowy w Kozielcu

Już po raz siódmy Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic zaprosiło mieszkańców na koncert plenerowy. Program był ambitny, a zarazem tak atrakcyjny, że z pewnością przypadł do gustu nawet tym, którzy muzyki klasycznej nie słuchają na co dzień. Podczas sobotniego koncertu młodzi artyści pokazali, że faktycznie umiejętności mają nieprzeciętne. Oprócz uczty dla ducha na gości czekał miły akcent - poczęstunek w parku, gdzie rozciąga się piękny widok na Wisłę.

Przejdź do - VII Koncert muzyki klasycznej w Kozielcu
7 czerwca 2019

VII Koncert muzyki klasycznej w Kozielcu

Wielu ludziom wydaje się, że aby móc słuchać muzyki klasycznej,  należy się na niej znać. Tymczasem nic podobnego, ponieważ muzyka służy przede wszystkim do tego, aby jej słuchać i żadna wiedza nie jest do tego potrzebna. Koncerty plenerowe dają słuchaczom możliwość oswojenia się z nią, wsłuchania się i zaprzyjaźnienia. Zapewniamy, że warto z tej możliwości skorzystać tym bardziej, że udział w imprezie jest bezpłatny.

Przejdź do - Koncert w Kozielcu
25 czerwca 2018

Koncert w Kozielcu

Każda z miejscowości ma swoje zapomniane piękne zakamarki dziedzictwa przyrodniczego. Odkryć zakryte to odkryć przestrzenie zapomnianych zasobów- tak napisali członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic we wniosku o dofinansowanie wydarzenia przez Gminę Dobrcz.

Czytaj więcej o: Koncert w Kozielcu
Przejdź do - Warsztaty garncarskie
8 września 2017

Warsztaty garncarskie

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic zaprasza na warsztaty garncarskie. Osoby chętne mogą się zgłaszać do dnia 12.092017r. pod numerem 601 55 96 44

 

 

Przejdź do - Koncert w Kozielcu
13 czerwca 2017

Koncert w Kozielcu

Kozielec malowniczo położony jest nad Wisłą, Wspaniałe ukształtowanie terenu, ciekawe otoczenie spowodowało, ze stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic od kilku lat zaprasza wszystkich melomanów i nie tylko na V Koncert Muzyki Klasycznej , który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2017r. o godz. 16.30.

Czytaj więcej o: Koncert w Kozielcu