Jesteś tutaj: Start / Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Projekt: ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim"
24 marca 2020

Projekt: ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim"

Głównym celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych do 29 roku życia pozostających bez pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim.

Czytaj więcej o: Projekt: ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim"
Przejdź do - Projekt "Pracuj w Polsce"
24 marca 2020

Projekt "Pracuj w Polsce"

Celem projektu jest poprawa sytuacji zawodowej cudzoziemców i cudzoziemek zamieszkałych w województwie kujawsko-pomorskim (obszar ZIT BTOF) poprzez podniesienie i dostosowanie kompetencji zawodowych osób zatrudnionych na niższych stanowiskach niż ich wykształcenie oraz wyposażenie osób bezrobotnych, wchodzących na rynek pracy lub jej poszukujących w nowe umiejętności i kwalifikacje.

Czytaj więcej o: Projekt "Pracuj w Polsce"
Przejdź do - ,,Aktywizacja młodzieży NEET” (woj. kujawsko-pomorskie)
3 marca 2020

,,Aktywizacja młodzieży NEET” (woj. kujawsko-pomorskie)

Instytut Rozwoju i Innowacji Euro-Konsult informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu: ,,Aktywizacja młodzieży NEET”. Do projektu zapraszamy osoby młode (60 Kobiety i 40 Mężczyzn) zamieszkujące woj. kujawsko-pomorskie w tym:

Czytaj więcej o: ,,Aktywizacja młodzieży NEET” (woj. kujawsko-pomorskie)
Przejdź do - Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do projektu edukacyjnego pod nazwą „Projekt z ZUS” skierowanego dla uczniów szkół podstawowych.
23 stycznia 2020

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do projektu edukacyjnego pod nazwą „Projekt z ZUS” skierowanego dla uczniów szkół podstawowych.

Celem Projektu jest uświadomienie młodym ludziom jaka rolę w życiu każdego człowieka  pełnią ubezpieczenia społeczne. W trakcie realizacji Projektu uczniowie  poznają podstawy  obowiązującego systemu ubezpieczeń społecznych, obowiązki i prawa ubezpieczonych, płatników i świadczeniobiorców a także na jakie świadczenia mogą liczyć osoby ubezpieczone. Dzięki udziałowi w projekcie edukacyjnym młodzi ludzie nabywają kompetencje społeczne, takie jak komunikacja i współpraca w grupie, rozwijają swoją przedsiębiorczość i kreatywność.

Czytaj więcej o: Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do projektu edukacyjnego pod nazwą „Projekt z ZUS” skierowanego dla uczniów szkół podstawowych.
Przejdź do - Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”
15 stycznia 2020

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca.

Czytaj więcej o: Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”