Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

SP Wudzyn

Szkoła Podstawowa w Wudzynie
Wudzyn ul. Zamkowa 12, 86-022 Dobrcz
e-mail: spwudzyn@dobrcz.pl

Telefon: (52) 381-92-70 fax (52) 381-92-70
strona www:
https://zswudzyn.edupage.org/

Artykuły

 • Zbiórka nakrętek SP Wudzyn

  Jedną z form niesienia pomocy innym jest akcja zbierania plastikowych nakrętek. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wudzynie chętnie w niej uczestniczą. Do świetlicy szkolnej przynoszą nakrętki, które potem wrzucane są do czerwonego serca  wykonanego przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Wudzynie. Zbieranie nakrętek nic nie kosztuje...a tak łatwo możemy komuś pomóc.

  Czytaj Więcej o: Zbiórka nakrętek SP Wudzyn
 • "Bezpieczeństwa uczę się z Kolejowym ABC" w SP Wudzyn

  17 lutego 2021r. w Szkole Podstawowej w Wudzynie odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Kampania Kolejowe ABC". Zajęcia online zostały zrealizowane przez Urząd Transportu Kolejowego. Podczas spotkania maskotka kampanii - nosorożec Rogatek przybliżył dzieciom zasady bezpieczeństwa oraz wartości i wzorce związane z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

  Czytaj Więcej o: "Bezpieczeństwa uczę się z Kolejowym ABC" w SP Wudzyn
 • Wyskakane kalorie

  Kto nie lubi rywalizacji i zawodów sportowych....? Dzieci w obecnym czasie są bardzo mocno ograniczone w życiu sportowym brak im rywalizacji i adrenaliny, dlatego jeśli nie możemy zorganizować zawodów na żywo zróbmy to chociażby online. Uczniowie ze szkoły Podstawowej w Wudzynie pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego, wzięli udział w skokach na skakance, oraz w żonglerce piłką online, gdzie prym oczywiście wiedli tutaj chłopcy, natomiast w skakaniu  dziewczęta. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania oraz gratulacje.

  Czytaj Więcej o: Wyskakane kalorie