Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA / SP Wudzyn

SP Wudzyn

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szkoła Podstawowa w Wudzynie
Wudzyn ul. Zamkowa 12, 86-022 Dobrcz
E-mail szkoły: zswudzyn@gmail.com

Telefon: (52) 381-92-70 fax (52) 381-92-70
strona www: https://zswudzyn.edupage.org/

 

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie z pisarzem
11 czerwca 2019

Spotkanie z pisarzem

W dniu 5 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Wudzynie wzięli udział wspotkaniu autorskim zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dobrczu. Zaproszonym gościem był pisarz Wiesław Drabik.

Czytaj więcej o: Spotkanie z pisarzem
Przejdź do - Mamusie i Tatusiowie świętowali w Stronnie
30 maja 2019

Mamusie i Tatusiowie świętowali w Stronnie

Dnia 24 i 27 maja  2019 r dzieci z Oddziału Przedszkolnego i Punktu Przedszkolnego  w Stronnie przy Szkole Podstawowej w Wudzynie świętowały Dzień MAMY  i TATY. Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.

Czytaj więcej o: Mamusie i Tatusiowie świętowali w Stronnie
Przejdź do - Kiedy groza, kiedy dym jedzie strażak wozem swym!
8 maja 2019

Kiedy groza, kiedy dym jedzie strażak wozem swym!

Dnia 7.05.2019r. uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Wudzynie wybrali się do Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy (JRG nr 1 Bydgoszcz). Uczniowie  zapoznali się z remizą, w której pracują zawodowi strażacy. Dzieciom poświęcono dużo czasu i uwagi, zaprezentowano sprzęt ratowniczo - gaśniczy. Strażacy pokazali uczniom też filmy edukacyjne na temat sposobów zachowania się podczas różnego rodzaju pożarów.

Czytaj więcej o: Kiedy groza, kiedy dym jedzie strażak wozem swym!
Przejdź do - Szkoła Podstawowa w Wudzynie otrzymała dotację na promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży
30 kwietnia 2019

Szkoła Podstawowa w Wudzynie otrzymała dotację na promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży

Szkoła Podstawowa im. por. Wacława Tarnowskiego została beneficjentem Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2016-2020, ustanowionego Uchwałą nr 180/2015 Rady Ministrów z dnia 6 października 2015 r. Celem Programu jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych, jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

Czytaj więcej o: Szkoła Podstawowa w Wudzynie otrzymała dotację na promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży
Przejdź do - Mega gęsia pisanka
5 kwietnia 2019

Mega gęsia pisanka

W dniu 2.04.2019 r dzieci z Oddziału i Punktu Przedszkolnego w Stronnie przy Szkole Podstawowej w Wudzynie uczestniczyły w kreatywno-edukacyjnych warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez Modra Sowa. Uczestnicy warsztatów wykonały wielkanocnego zajączka z wydmuszki jajka gęsiego.

 

Czytaj więcej o: Mega gęsia pisanka