Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Droga S5

Artykuły

 • Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Włóki

  Informujemy, że od dnia 21.01.2022 r. do dnia 15.04.2022 r. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wg projektu o nazwie „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy-Bydgoszcz-granica województwa kujawsko-pomorskiego i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła Dworzysko (bez węzła) - do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości około 22,4 km. Tymczasowa organizacja ruchu. Węzeł Koronowo – objazd drogi krajowej nr 5 (etap 1, podetap A)”. Wprowadzenie organizacji planowane jest na godzinę 13.00

  Czytaj Więcej o: Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Włóki
 • Zmiana organizacji ruchu na drodze S5 na odcinku Kusowo-Włóki

  Informujemy, że w dniu 05.01.2022 r. o godz. 13.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu pomiędzy miejscowościami Włóki oraz Kusowo (km S5 16+800 – 17+900). Wprowadzenie organizacji polegać będzie na przełożeniu ruchu z DK5 na nowobudowaną jezdnię lewą drogi S5. Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo po pasach ruchu o szerokości 3,5 m. Przewidywany czas funkcjonowania organizacji – kwiecień 2022 roku.

  Czytaj Więcej o: Zmiana organizacji ruchu na drodze S5 na odcinku Kusowo-Włóki
 • Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Włóki

  Informujemy, że w dniu 16 grudnia br. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wg projektu o nazwie „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy-Bydgoszcz granica województwa kujawsko-pomorskiego i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła Dworzysko (bez węzła) –do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości około 22,4 km. Tymczasowa organizacja ruchu. Węzeł Koronowo –przebudowa DK56” –Etap III. Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu planowane jest na godzinę 10:00.

  Czytaj Więcej o: Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Włóki
 • Zmiana organizacji ruchu S5

  Informujemy, że w dniu 4 grudnia br. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wg projektu o nazwie "Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy - Bydgoszcz- granica województwa kujawsko-pomorskiego i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła Dworzysko (bez węzła) do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości 22,4 km." Wprowadzenie tymczasowej organizacja ruchu zaplanowane jest na godzinę 10:00.

  Czytaj Więcej o: Zmiana organizacji ruchu S5