Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Droga S5

Artykuły

  • Ruch wahadłowy we Włókach

    W związku z prowadzoną budową drogi ekspresowej S-5 generalny wykonawca KOBYLARNIA S.A. informuję, iż w dniu 24.06.2021 roku o godz. 12 w miejscowości Włóki na drodze wojewódzkiej nr 256 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu wg projektu  nazwie Węzeł Koronowo - przebudowa DW256ETAP II. Niniejsza organizacja polegać będzie na wprowadzeniu ruchu wahadłowego wg załączonego  schematu. Długość odcinka zmienionej organizacji wynosi ok. 100m, a minimalna szerokość pasa ruchu 2,75m. Przewidywany termin funkcjonowania organizacji – sierpień 2021 roku.

    Czytaj Więcej o: Ruch wahadłowy we Włókach
  • Uwaga kierowcy - utrudnienia w ruchu przy DK56

    W związku z prowadzoną budową drogi ekspresowej S-5 generalny wykonawca KOBYLARNIA S.A. informuję, iż w dniu 14.06 br. o godz. 10:00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wdrożeniu I-go etapu organizacji ruchu na potrzeby przebudowy drogi krajowej nr 56. Dla użytkowników drogi nie przewiduje się istotnych zmian, ponieważ roboty będą prowadzone za istniejącą barierą drogową, jednakże apeluje się o zachowanie wzmożonej ostrożności na zaznaczonym fragmencie drogi.

    Czytaj Więcej o: Uwaga kierowcy - utrudnienia w ruchu przy DK56