Jesteś tutaj: Start / Droga S5

Droga S5

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Obwieszczenie w sprawie wygaszenia pozwolenia wodnoprawnego dla inwestycji „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5".
15 września 2020

Obwieszczenie w sprawie wygaszenia pozwolenia wodnoprawnego dla inwestycji „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5".

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Gdańsku informuje o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wygaszenia pozwolenia wodnoprawnego z dnia 24.08.2016r., znak: ŚG-I-W.7322.86.2016, w zakresie punkt 1, podpunkt 2, punkt 2, 4, 9 tabeli oraz udzielenia pozwolenia wodnoprawnego dla inwestycji „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy -Bydgoszcz – granica województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego z podziałem na 2 części: część 2 – Kontynuacja projektu budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła Dworzysko (bez węzła) do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości około 22,4 km”

Czytaj więcej o: Obwieszczenie w sprawie wygaszenia pozwolenia wodnoprawnego dla inwestycji „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5".
Przejdź do - Wydanie nieruchomości
15 stycznia 2019

Wydanie nieruchomości

Przez teren naszej gminy przebiega droga krajowa nr 5, na której obecnie trwają prace budowlane.  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w dniu 30.06.2017 uzyskała prawomocną decyzję na realizację inwestycji z rygorem natychmiastowego wykonania.

Czytaj więcej o: Wydanie nieruchomości
Przejdź do - Zmiana organizacji ruchu drogowego w Aleksandrowie
17 października 2018

Zmiana organizacji ruchu drogowego w Aleksandrowie

W Aleksandrowie obowiązuje nowa organizacja ruchu drogowego - wprowadzono skrzyżowanie o ruchu okrężnym. Zmiana jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, ma na celu zwiekszyć płynność włączania się do ruchu.

Czytaj więcej o: Zmiana organizacji ruchu drogowego w Aleksandrowie
Przejdź do - ul. Szkolna w Aleksandrowie bez przejazdu
11 maja 2018

ul. Szkolna w Aleksandrowie bez przejazdu

Na potrzeby budowy drogi krajowej S5 w dniu 15.05.2018 r. zostanie zamknięty odcinek ul. Szkolnej w Aleksandrowie - wprowadzona zostanie czasowa organizacji ruchu (do odwołania). Od godziny 8:00 można spodziewać się utrudnień. Ruch będzie się odbywał objazdem poprzez drogę krajową DK nr 5 do skrzyżowania w miejscowości Borowno, następnie należy skręcić w lewo na drogę wojewódzką nr 244, później trzeba skręcić w lewo na ul. Turystyczną.

Czytaj więcej o: ul. Szkolna w Aleksandrowie bez przejazdu
Przejdź do - S5 - najnowsze informacje z przebiegu inwestycji
18 kwietnia 2018

S5 - najnowsze informacje z przebiegu inwestycji

W ramach prowadzonej inwestycji polegającej na budowie drogi ekspresowej S5, na odcinku 2 – w miejscowości Borówno powstanie obiekt mostowy – Węzeł Bydgoszcz Północ.

Czytaj więcej o: S5 - najnowsze informacje z przebiegu inwestycji