Jesteś tutaj: Start / Sport / ULKS ZRYW Dobrcz

ULKS ZRYW Dobrcz

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ULKS Zryw Dobrcz,
ul. Długa 33, przy Zespole Szkół w Dobrczu,
Prezes: Henryk Pater
tel: 602361505
www: https://www.facebook.com/UlkszrywDobrcz

 

Artykuły

Przejdź do - Łucznicy strzelali na północy i na południu Polski. Mamy podwójny brąz!
20 lipca 2020

Łucznicy strzelali na północy i na południu Polski. Mamy podwójny brąz!

W ten weekend zawodnicy ZRYWU Dobrcz byli aż na dwóch zawodach! Młodzicy reprezentowali klub na II Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych "Śladami Rybaka" w Policach oraz juniorzy, młodzieżowcy i seniorzy walczyli o medale na II Rundzie Pucharu Polski w Hadlach Szklarskich na Podkarpaciu. W Policach Weronika Siwak oraz Jakub Czapliński wywalczyli brązowy medal w kategoriach indywidualnych!

Czytaj więcej o: Łucznicy strzelali na północy i na południu Polski. Mamy podwójny brąz!
Przejdź do - Łucznicy nie odpoczywali w weekend - II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Głuchołazach
6 lipca 2020

Łucznicy nie odpoczywali w weekend - II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Głuchołazach

Na starcie zawodów stanęło 140 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego, reprezentujących kluby z terenu całego kraju. Rywalizacja odbywała się na dystansie 2 rund na odległości 60 metrów. Są to dalsze kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.  ULKS Zryw Dobrcz reprezentowali Gaja Durałek i Weronika Siwak (która podwyższyła wynik aż o 70 punktów) oraz Arek Orlinski i Jakub Czapliński. Chłopcy startowali pierwszy razy - Arek strzelił 420 a Jakub 493. Brawo!

Przejdź do - Łucznicy startowali w Warszawie
27 czerwca 2020

Łucznicy startowali w Warszawie

W dniach 26-28 czerwca zawodnicy ULKS "Zryw" Dobrcz brali udział w XXXVII Międzynarodowym Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Klub reprezentowali Gaja Durałek, Weronika Siwak, Ewelina Grzywińska, Dorota Miodowska, Marta Smolińska oraz Arkadiusz Smoliński.

Czytaj więcej o: Łucznicy startowali w Warszawie
Przejdź do - I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Żywcu
22 czerwca 2020

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Żywcu

20 czerwca Juniorki młodsze ULKS ZRYW Dobrcz w składzie Weronika Siwak i Gaja Durałek startowały w I Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Żywcu. Sa to kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży. Zawodniczki strzeliły: Weronika Siwak 507 a Gaja Durałek 493. Udział można uznać za udany. Wyniki, które osiagnęł powinny być wystarczające do zakwalifikowania sie do Olimpiady. Przed zawodniczkami jeszcze dwa starty w II i III Rundzie Pucharu, gdzie mogą podwyższyć swój wynik.

Przejdź do - Łucznicy z dotacją na szkolenie
9 maja 2020

Łucznicy z dotacją na szkolenie

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego podzielił wsparcie dla stowarzyszeń i klubów sportowych w ramach otwartego konkursu ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Pomoc w wysokości 1,5 miliona złotych otrzymało 70 klubów z całego regionu w tym ULKS Zryw Dobrcz.

Czytaj więcej o: Łucznicy z dotacją na szkolenie