Żłobek Gminny Kraina Bobasa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Żłobek Gminny „Kraina Bobasa”
ul. Długa 33
86-022 Dobrcz
Dyrektor Żłobka mgr Emilia Lewandowska
e-mail: e.lewandowska@dobrcz.pl

Artykuły

Przejdź do - Goście w żłobku
17 października 2018

Goście w żłobku

Wójt Gminy Dobrcz pan Krzysztofa Szala i dyrektor żłobka pani Emilia Lewandowska złożyli  podziękowania osobom zaangażowanym w utworzenie Żłobka Gminnego ,,Kraina Bobasa".

Czytaj więcej o: Goście w żłobku
Przejdź do - Kraina Bobasa już otwarta
26 września 2018

Kraina Bobasa już otwarta

W środę, 26 września otwarto Gminny Żłobek Kraina Bobasa w Dobrczu. Na inaugurację przybyli rodzice ze swoimi pociechami oraz przedstawiciele Samorządu. Symboliczną czerwoną wstęgę przecięli Wójt Gminy Dobrcz Krzysztof Szala, Dyrektorka Żłobka Emilia Lewandowska i Anna Kutkowska z Biura Programów i Projektów UG. Po krótkiej części oficjalnej rodzicie mogli dokładne obejrzeć nowoczesne wnętrza żłobka - wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

Czytaj więcej o: Kraina Bobasa już otwarta
Przejdź do - Jutro rusza praca Gminnego Żłobka Kraina Bobasa
25 września 2018

Jutro rusza praca Gminnego Żłobka Kraina Bobasa

Już jutro w żłobku pierwszy dzień spędzi blisko 20 maluchów. To pierwsza taka placówka w Gminie Dobrcz. Na dzieci czekają piękne sale i plac zabaw. Inwestycja mogła ruszyć dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu MALUCH+.


Przejdź do - Wyniki naboru do żłobka gminnego na rok 2018/2019
27 sierpnia 2018

Wyniki naboru do żłobka gminnego na rok 2018/2019

Dyrektor Gminnego Żłobka Kraina Bobasa w Dobrczu zawiadamia, że informacje dotyczące zakwalifikowania/niezakwalifikowania dziecka do żłobka można otrzymać pod adresem e.lewandowska@dobrcz.pl.

Przejdź do - Ruszyła rekrutacja do Gminnego Żłobka
9 sierpnia 2018

Ruszyła rekrutacja do Gminnego Żłobka

Z dniem 9 sierpnia 2018r. ruszyła rekrutacja do Gminnego Żłobka KRAINA BOBASA. Poniżej znajdują się dokumenty rekrutacyjne. Komplet dokumentów niezbędnych do udziału w rekrutacji można składać w pokoju nr 1 w Zespole Administracyjnym Placówek Oświatowych ul.Długa 54. Nabór potrwa do 24 sierpnia.

Czytaj więcej o: Ruszyła rekrutacja do Gminnego Żłobka