Żłobek Gminny Kraina Bobasa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Żłobek Gminny „Kraina Bobasa”
ul. Długa 33
86-022 Dobrcz
Dyrektor Żłobka mgr Emilia Lewandowska
tel. 690 460 409
e-mail: e.lewandowska@dobrcz.pl

Artykuły

Przejdź do - Żłobek będzie nieczynny
18 czerwca 2019

Żłobek będzie nieczynny

UWAGA! Dnia 21.06.2019 (piątek) – placówka będzie nieczynna.
Maluchy wracają dopiero w poniedziałek i będą miały zapewnioną opiekę przez całe wakacje.

Przejdź do - Kolejny sukces muluchów
29 kwietnia 2019

Kolejny sukces muluchów

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że kolejny raz Bobasy zdobyły nagrodę za udział w konkursie plastycznym pt.: "Kapelusz Pani Wiosny", tym razem zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Motylek w Bydgoszczy. Serdecznie dziękujemy za podarunki.

Przejdź do - Warsztaty wielkanocne w żłobku
23 kwietnia 2019

Warsztaty wielkanocne w żłobku

We wtorek gościliśmy w naszych murach Rodziców oraz Dziadków naszych podopiecznych. Przygotowaliśmy dla nich jak i dla Bobasów kilka zadań do wykonania, począwszy od wspólnych tańców, prac manualnych w czasie których wykonywaliśmy ozdoby wielkanocne, a skończywszy na zabawie z balonami do modelowania i malowaniu na folii. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w warsztatach i za wspólną zabawę.

Przejdź do - Brawo Bobasy!
18 kwietnia 2019

Brawo Bobasy!

Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” w przedświątecznym czasie zorganizowało konkurs na największego i najpiękniejszego EKO – zająca w którym wzieły też udział maluchy ze żłobka. Dzięki staraniom dzieci i opiekunów udało się zająć I miejsce w kategorii grupowej. Wszystkie Bobasy serdecznie dziękują za otrzymane nagrody.

Przejdź do - Jak przygotować dziecko do przedszkola?...
8 kwietnia 2019

Jak przygotować dziecko do przedszkola?...

Wielu Rodziców zadaje sobie to nurtujące pytanie, gdy dziecko osiąga wiek trzech lat. Co powinno umieć? Jak powinno się zachowywać? Czy powinno już mówić płynnie? Czy koniecznie musi korzystać z nocnik? Jak zniesie rozłąkę z Rodzicami? Spokojnie!!! Nie należy się bać tego etapu, każde dziecko rozwija się w „swoim” czasie, jest indywidualnością, a przedszkole to kolejny stopień jego edukacji.

Czytaj więcej o: Jak przygotować dziecko do przedszkola?...