Dom Dziennego Pobytu ,,Szafirek"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów już otwarty
18 października 2018

Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów już otwarty

W gminie Dobrcz realizując politykę senioralną do tej pory prowadzone są dwa Uniwersytety Trzeciego Wieku, uruchomiono metrolopolitalną kartę seniora, a w dniu dzisiejszym otwarto Dzienny Dom Pobytu w Gądeczu. Przecięcia wstęgi dokonał Wójt Gminy Dobrcz pan Krzysztof Szala wraz z Przewodniczącym Rady Gminy panem Antonimi Bigajem i Rektorem prof. WSG dr inż. Wiesławem Olszewskim. Na uroczyste otwarcie przybyli też zaproszeni goście, przedstawiciele Rady Gminy Dobrcz i sołtysi oraz pierwsi uczestnicy zajęć.

Czytaj więcej o: Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów już otwarty
Przejdź do - Spotkajmy się w Szafirku
9 października 2018

Spotkajmy się w Szafirku

W dniu dzisiejszym na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu miało miejsce spotkanie organizacyjne w sprawie Domu Dziennego Pobytu Szafirek w Gądeczu. Wójt Gminy pan Krzysztof Szala, Dyrektor DDP pani Barbara Itczak oraz Koordynator projektu pani Ewelina Prot omawiali szczegóły funkcjonowania placówki.

Czytaj więcej o: Spotkajmy się w Szafirku
Przejdź do - Dom Dziennego Pobytu - spotkanie organizacyjne
8 października 2018

Dom Dziennego Pobytu - spotkanie organizacyjne

Wójt Gminy Dobrcz Krzysztof Szala zaprasza seniorów na spotkanie informacyjne dotyczące Domu Dziennego Pobytu ,,Szafirek” w Gądeczu w dniu 9 października 2018r. o godzinie 11 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu. Dom Seniora w Gądeczu będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Placówka zaprasza osoby z różnego rodzaju trudnościami, niepełnosprawnościami, które ograniczają samodzielność w wykonywaniu codziennych czynności, w tym osoby starsze oraz osoby opiekujące się na co dzień swoimi bliskimi.

Czytaj więcej o: Dom Dziennego Pobytu - spotkanie organizacyjne