Jesteś tutaj: Start / Sołectwa / Zebrania wiejskie

Zebrania wiejskie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Magdalenka i Sienno - zmiana terminu zebrań
1 września 2020

Magdalenka i Sienno - zmiana terminu zebrań

Z uwagi na planowaną w dniu 17 września 2020 r.  w godzinach popołudniowych Sesję Rady Gminy Dobrcz zaszła konieczność zmiany terminu zebrania  wiejskiego w Magdalence i Siennie. W załączeniu podajemy zaktualizowany harmonogram zebrań.

Czytaj więcej o: Magdalenka i Sienno - zmiana terminu zebrań
Przejdź do - Harmonogram Zebrań Wiejskich
20 sierpnia 2020

Harmonogram Zebrań Wiejskich

Przypominamy, że sierpień i wrzesień to w naszej gminie czas Zebrań Sołeckich. W załączeniu przedstawiamy aktualny harmonogram. Zachęcamy do uczestnictwa, jednocześnie prosimy pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych.

Przejdź do - Uwaga! Zmiana terminu zbrania wiejskiego
19 sierpnia 2020

Uwaga! Zmiana terminu zbrania wiejskiego

Zebranie wiejskie w Zalesiu odbędzie się 25 września o godzinie 18:00 (a nie jak planowano 21 sierpnia). Serdecznie zapraszamy mieszkańców sołectwa.

Przejdź do - Harmonogram Zebrań Wiejskich
12 sierpnia 2020

Harmonogram Zebrań Wiejskich

Już wkrótce rozpocznie się w naszej gminie cykl zebrań sołeckich. Zebrania Wiejskie są miejscem i czasem samorządowej demokracji. Nic samo się nie dzieje. Nie zostawiajmy innym załatwiania naszych sołeckich i gminnych spraw. Jedną z nich jest przygotowanie wniosku do funduszu sołeckiego, warto zatem by jak największa liczba  mieszkańców uczestniczyła w zebraniach.

Czytaj więcej o: Harmonogram Zebrań Wiejskich
Przejdź do - KURENDA – informacja o zebraniach wiejskich
29 sierpnia 2019

KURENDA – informacja o zebraniach wiejskich

Zebranie wiejskie jest spotkaniem mieszkańców wsi, podczas którego podejmowane są uchwały w sprawach ważnych dla sołectw. Jedną z nich jest przygotowanie wniosku do funduszu sołeckiego, warto zatem by jak największa liczba  mieszkańców uczestniczyła w zebraniach.