Jesteś tutaj: Start / GMINA / Mieszkańcy

Mieszkańcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jest wśród mieszkańców Gminy Dobrcz wiele osób posiadających fascynujące hobby, prowadzących ciekawe projekty, starających się podchodzić do życia i pracy nieszablonowo i twórczo. Życiorysy wielu z Was mogą inspirować do pozytywnych zmian tych, którzy jeszcze zastanawiają się "co i jak chcieliby naprawdę w życiu robić".

Właśnie z tego powodu, z prawdziwą przyjemnością, na tej stronie umieszczać będziemy posty o ludziach z pasją, prowadzących niebanalny styl życia - mieszkańcach naszej gminy, których warto zaprezentować.

Jeśli znacie kogoś, kogo autentycznie podziwiacie, czekamy pod adresem redakcja@dobrcz.pl. Chcielibyśmy przedstawić tych pasjonatów także innym.

Artykuły

Przejdź do - Zbiórka na leczenie i rehabilitację Angeliki
8 sierpnia 2019

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Angeliki

 Dnia 24 sierpnia 2019r. podczas dożynek gminnych na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „Olszynki” w Gądeczu zbierać będziemy pieniążki na leczenie i rehabilitację Angeliki Saganowskiej.

Czytaj więcej o: Zbiórka na leczenie i rehabilitację Angeliki
Przejdź do - Człowiek z pasją - Bartłomiej Kubiak
9 lipca 2019

Człowiek z pasją - Bartłomiej Kubiak

HARDASUKA 2019. Jak powiedział jeden z organizatorów tego przedsięwzięcia „...myślisz, że jesteś człowiekiem z żelaza bo zrobiłeś IRONMANA (3,8km pływania – 180 km na rowerze , 42,2 km biegu) – NIE JESTEŚ ...” Powiem szczerze, że jako osoba, która zdobyła parę razy ten tytuł – zabolało mnie to mocno i weszło na ambicję - postanowiłem wystartować w podobno najtrudniejszym triathlonie na świecie HARDEJSUCE. W 2017 r. udało się ukończyć przed limitem 30 godzin (mój wynik z 2017r to 29 h i 17 min).

Czytaj więcej o: Człowiek z pasją - Bartłomiej Kubiak