Jesteś tutaj: Start / Projekty / Place zabaw

Place zabaw

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Umowa podpisana! Rozpoczynamy budowę placów zabaw.
7 października 2020

Umowa podpisana! Rozpoczynamy budowę placów zabaw.

We wtorek, 6 października w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu Marszałek Piotr Całbecki wręczył beneficjentom umowy o dofinansowaniu projektów w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W kategorii niekomercyjnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej beneficjentem została m.in. Gmina Dobrcz. Samorząd otrzymał wsparcie w wysokości blisko 210 tys. na doposażenie istniejących i budowę nowych placów zabaw na terenie gminy - w Dobrczu, Kotomierzu, Borównie, Kozielcu, Strzelcach Górnych i Stronnie. W najbliższy piątek nastąpi otwarcie ofert przetargowych i wyłoniony zostanie wykonawca.

Przejdź do - Otrzymaliśmy dofinansowanie na place zabaw
29 września 2020

Otrzymaliśmy dofinansowanie na place zabaw

Informujemy, że wniosek o przyznanie pomocy złożony w dniu 29 listopada 2019 r. na operację pt.: ,,Place zabaw - nowoczesne miejsca infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej na terenie Gminy Dobrcz, w m.: Dobrcz, Kotomierz, Borówno, Kozielec, Strzelce Górne, Stronno" został rozpatrzony pozytywnie. Gmina Dobrcz otrzyma pomoc w wysokości 210 006,00 zł. Uroczyste podpisanie umowy nastąpi 6 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu.

Czytaj więcej o: Otrzymaliśmy dofinansowanie na place zabaw
Przejdź do - Nowy projekt - place zabaw - otrzymał pozytywną opinię
29 listopada 2019

Nowy projekt - place zabaw - otrzymał pozytywną opinię

Rada Stowarzyszenia LDG ,,Trzy Doliny" wybrała do finansowania w ramach środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 operację pt. „Place zabaw - nowoczesne miejsca infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej na terenie Gminy Dobrcz, w miejscowościach Dobrcz, Kotomierz, Borówno, Kozielec, Strzelce Górne, Stronno”.

Czytaj więcej o: Nowy projekt - place zabaw - otrzymał pozytywną opinię
Przejdź do - W gminie będą nowe place zabaw? Projekt jest w trakcie oceny.
20 listopada 2019

W gminie będą nowe place zabaw? Projekt jest w trakcie oceny.

W odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez LGD ,,Trzy Doliny"w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 nr konkursu LGD: 4T/2019 Gmina Dobrcz złożyła projekt pn. „Place zabaw-nowoczesne miejsca infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej na terenie Gminy Dobrcz, w miejscowościach Dobrcz, Kotomierz, Borówno, Kozielec, Strzelce Górne, Stronno”. 

Czytaj więcej o: W gminie będą nowe place zabaw? Projekt jest w trakcie oceny.