Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Termomodernizacja stacji uzdatniania wody w gminie Dobrcz

Artykuły

 • Termomodernizacja stacji uzdatniania wody w gminie Dobrcz

  Przedmiotem  inwestycji jest modernizacja czterech budynków użyteczności publicznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Dobrcz, tj. :Kotomierz, Dobrcz, Trzeciewiec i Strzelce Górne. Wszystkie wykonywane prace będą zgodne są z opracowanymi dla inwestycji audytami efektywności energetycznej, dokumentacją projektową i zezwoleniami na inwestycję.

  Czytaj Więcej o: Termomodernizacja stacji uzdatniania wody w gminie Dobrcz
 • Modernizacja SUW

  Zakończyły się prace modernizacyjne Stacji Uzdatniania Wody w Wudzynie, polegające na wymianie złóż filtracyjnych w odżelaziaczach. Działania miały na celu znaczną poprawę jakości wody, co potwierdziły pobrane do badań próbki. W stacji tej do końca roku planowana jest również wymiana pomp na nowe, o wyższych parametrach, co poprawi ciśnienie wody w kranach.
  Aktualnie rozpoczęto modernizację SUW w Strzelcach Górnych. Ponadto trwają pracę związane z modernizacją SUW w Kotomierzu. 

  Czytaj Więcej o: Modernizacja SUW