Wyposażenie Orkiestry Dętej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Orkiestra dęta na "Święcie śliwki"
10 września 2018

Orkiestra dęta na "Święcie śliwki"

Orkiestra dęta zakupiła nowe instrumenty w ramach środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury , które zaprezentowała na święcie śliwki w Strzelcach Dolnych w dniu 2.09.2018r. Występ orkiestry zgromadził liczne grono odbiorców.

Przejdź do - Dożynki z orkiestrą dętą
29 sierpnia 2018

Dożynki z orkiestrą dętą

Orkiestra dęta z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu poprowadziła korowód dożynkowy w dniu 25.08.2018r. Na trasie przemarszu widzowie mogli podziwiać piękne instrumenty  zakupione w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W czasie uroczystości orkiestra zagrała koncert.

Czytaj więcej o: Dożynki z orkiestrą dętą
29 sierpnia 2018

Wyposażenie orkiestry dętej

Gminna Orkiestra dęta uzyskała dofinansowanie w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  z Funduszu Promocji Kultury dofinansowanie na zakup instrumentów. Dzięki realizacji tego projektu członkowie orkiestry mogą lepiej przygotowywać się do występów.

Czytaj więcej o: Wyposażenie orkiestry dętej
Przejdź do - Orkiestra dęta z dotacją
17 kwietnia 2018

Orkiestra dęta z dotacją

Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu wystąpił z wnioskiem do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Infrastruktura domów Kultury” na projekt  „Wyposażenie gminnej orkiestry dętej”.

Czytaj więcej o: Orkiestra dęta z dotacją