PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W roku 2020 dni oraz godziny funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Magdalence ulegają zmianie. W każdy wtorek, środę, piątek i co drugą sobotę odbierane są następujące frakcje odpadów:

papier i tektura, opakowania z papieru i tektury, tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, metale, opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, szkło oraz opakowania ze szkła, odpady zielone, chemikalia, zużyte akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe w ilości nie większej niż 1 tona/rok gospodarstwa domowego, odpady poremontowe w ilości nie większej niż 3 tony/rok z gospodarstwa domowego, zużyte opony pochodzące z pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony w ilości nie większej niż 100 kg/rok z gospodarstwa domowego.
PSZOK nie przyjmuje odpadów zmieszanych.

Od 23 maja br. do odwołania PSZOK będzie czynny tylko w soboty,

w godzinach 8:00 - 16:00.

Artykuły

Przejdź do - PSZOK czynny 2 dni w tygodniu
28 września 2020

PSZOK czynny 2 dni w tygodniu

Informujemy, że od 30 września Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych  w Magdalence będzie czynny:
- w środę w godzinach 10:00 - 18:00
- w sobotę w godzinach 8:00 – 16:00.
Zainteresowanym przypominamy o obowiązku okazania dowodu osobistego oraz aktualne potwierdzenie uiszczenia opłaty za odbiór odpadów komunalnych. Obowiązują rękawiczki ochronne i maseczka!

Przejdź do - 15-go nie oddasz śmieci
12 sierpnia 2020

15-go nie oddasz śmieci

Uprzejmie informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Magdalence w związku z dniem wolnym od pracy tj. 15 sierpnia (sobota) będzie nieczynny.

Przejdź do - PSZOK znów będzie czynny
13 maja 2020

PSZOK znów będzie czynny

Informujemy, że od 23 maja w każdą sobotę w godzinach 8:00 - 16:00 będzie otwarty Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych  w Magdalence. Zainteresowanym przypominamy o obowiązku okazania dowodu osobistego oraz aktualne potwierdzenie uiszczenia opłaty za odbiór odpadów komunalnych. Obowiązują rękawiczki ochronne i maseczka! Niedługo pojawi się nowy regulamin korzystania z Punktu.

Przejdź do - Uwaga! Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zostaje zamknięty do odwołania.
16 marca 2020

Uwaga! Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zostaje zamknięty do odwołania.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa od wtorku (17.03.2020 r.) punkt PSZOK w Magdalence zostaje zamknięty.