Zasady działania jednostek organizacyjnych Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu
5 listopada 2020

Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusa SARS COV-2, działając w oparciu o zalecenia Prezesa Rady Ministrów i zgodnie z Rozporządzeniem  zmieniającym Rady Ministrów z dn. 02.11.2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w trosce o zdrowie interesantów prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w Zakładzie Usług Komunalnych.

Czytaj więcej o: Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu
2 listopada 2020

Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy

Od dnia 3 listopada (wtorek) do odwołania Urząd Gminy w Dobrczu, poza pilnymi przypadkami, nie będzie obsługiwał interesantów stacjonarnie. Zmuszeni jesteśmy wrócić do sposobu funkcjonowania Urzędu z wiosny tego roku.

W trosce o Państwa zdrowie, w związku z potrzebą zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, COVID-19”, od dnia 3 listopada pracownicy administracyjni będą pracować w formie zdalnej. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie zamknięty dla petentów. Interesanci mogą zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy okienku.

Zamknięcie wejść do Urzędu, nie oznacza jednak, że Państwa sprawy nie będą należycie prowadzone. Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

                                                                                                                   Andrzej Berdych
                                                                                                                Wójt Gminy Dobrcz

21 października 2020

Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców

Przypominamy, że Urząd Gminy w Dobrczu jest czynny dla interesantów, jednak prosimy  o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych.

1. Otwarte jest tylko wejście od ulicy Długiej. Obowiązuje noszenie maseczki i dezynfekcja rąk.
2. Przy okienku Biura Podawczego może przebywać tylko 1 interesant, a dwaj kolejni w wyznaczonych ku temu miejscach (pozostali proszeni są oczekiwać przed wejściem).
3. Oczekujących interesantów prosimy o zachowanie „dystansu społecznego” i ustawianie się w kolejce przed frontem budynku Gminy.
4. W celu załatwienia sprawy pracownik merytoryczny podejdzie do okienka Biura Podawczego. Nie ma możliwości poruszania się po budynku Urzędu Gminy.
5. W miarę możliwości interesanci są proszeni o umówienie wizyty z urzędnikiem prowadzącym daną sprawę lub kierownikiem właściwej w sprawie komórki/referatu - telefonicznie lub e-mailowo (numery telefonów i adresy e-mail są także podane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na www.gminadobrcz.pl). Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany.

Dziękujemy za stosowanie powyższych zasad. Bądźmy rozważni, stosujmy się do obowiązujących przepisów, dbajmy o siebie i o innych!

Przejdź do - Środowiskowy Dom Samopomocy w Gądeczu zamknięty do odwołania
21 października 2020

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gądeczu zamknięty do odwołania

Informujemy, że decyzją Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 20.10.2020 r. , działalność Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu podlega czasowemu zawieszeniu od dnia 21.10 br. do odwołania.

Przejdź do - Urząd Gminy w Dobrczu wprowadza nowe procedury związane z obsługą mieszkańców.
22 maja 2020

Urząd Gminy w Dobrczu wprowadza nowe procedury związane z obsługą mieszkańców.

W trosce o Państwa zdrowie, w związku z potrzebą zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, COVID-19”, zwanego potocznie koronawirusem z dniem 25 maja 2020r. Urząd Gminy w Dobrczu wprowadza zmiany w sposobie obsługi interesantów.