Zasady działania jednostek organizacyjnych Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Bookcrossing czyli uwolnij książkę.
22 marca 2020

Bookcrossing czyli uwolnij książkę.

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego biblioteki publiczne zostały zamknięte dla czytelników od dnia 12 marca do 25 marca, w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2. 

W dniach 23-27 marca zaplanowano w naszej bibliotece inwentaryzację zbiorów, o czym informowano od początku miesiąca. Inwentaryzacja polega na zliczeniu zbioru. Nie ma w tym czasie możliwości wypożyczania książek. Z racji, że biblioteka została zamknięta przyspieszono też inwentaryzację.

Czytaj więcej o: Bookcrossing czyli uwolnij książkę.
Przejdź do - “Zostań w domu”
20 marca 2020

“Zostań w domu”

Taki apel aktualnie płynie do nas z wielu stroni. I sami też kierujemy go do naszych bliskich i przyjaciół. Tylko co zrobić, kiedy terminy zmuszają nas do złożenia lub uzyskania jakiś dokumentów w ZUS, US, USC lub urzędzie gminy?

Czytaj więcej o: “Zostań w domu”
Przejdź do - Zmiany zasad zapoznania się z materiałem dowodowym w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych
18 marca 2020

Zmiany zasad zapoznania się z materiałem dowodowym w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych

Urząd Gminy w Dobrczu uprzejmie prosi osoby, które w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych chcą skorzystać z prawa zapoznania się z materiałem dowodowym o uprzedni kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Interesanta  52 364 80 48 lub mailowo dobrcz@dobrcz.pl

Przejdź do - Zmiany w funkcjonowaniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
Przejdź do - Podawanie stanu wodomierza
16 marca 2020

Podawanie stanu wodomierza

Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Dobrcz o podawanie aktualnych stanów wodomierzy w sposób elektroniczny bądź telefoniczny. W związku z powyższym proszę korzystać z możliwości podania odczytów poprzez:

Czytaj więcej o: Podawanie stanu wodomierza