Jesteś tutaj: Start / Projekty / Zdalna szkoła

Zdalna szkoła

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zdalna szkoła+ Będą kolejne komputery dla uczniów
19 maja 2020

Zdalna szkoła+ Będą kolejne komputery dla uczniów

15 maja, dzięki uruchomieniu programu Zdalna Szkoła+ Gmina Dobrcz złożyła kolejny wniosek na zakup 30 laptopów za kwotę 69.998,85 zł. Wniosek został zakwalifikowany do dofinansowania, zatem od dnia dzisiejszego ruszamy z wyborem dostawcy sprzętu.

Czytaj więcej o: Zdalna szkoła+ Będą kolejne komputery dla uczniów
Przejdź do - Sprzęt komputerowy do zdalnej nauki trafił do szkół
12 maja 2020

Sprzęt komputerowy do zdalnej nauki trafił do szkół

W dniach 11-12 maja do szkół zostały przekazane laptopy zakupione w ramach projektu Zdalna Szkoła. Sprzęt zostanie wypożyczony uczniom, którzy potrzebują wsparcia. W najbliższych dniach pojawią się na stronach szkół Zasady udostępniania/ wypożyczania sprzętu z projektu „Zdalna szkoła”, w ramach których dla całej gminy wypracowane są jednolite kryteria przyznawania zestawu, wzór wniosku, protokołu zdawczo/odbiorczego oraz umowy użyczenia. Każda szkołą powoła komisję oraz sporządzi z obrad protokół.

Przejdź do - 30 laptopów gotowych do przekazania uczniom
8 maja 2020

30 laptopów gotowych do przekazania uczniom

Do Urzędu Gminy w Dobrczu dotarł dziś tj. 8 maja, sprzęt komputerowy, o który wnioskowaliśmy w projekcie Zdalna Szkoła. Zakupione komputery otrzyma 30 uczniów z 6 szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Przejdź do - Powodzenie programu "ZDALNA SZKOŁA"
24 kwietnia 2020

Powodzenie programu "ZDALNA SZKOŁA"

Szanowni Państwo, 3 kwietnia informowaliśmy, że został złożony wniosek o dofinansowanie projektu "Zdalna szkoła" na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów. Z satysfakcją informujemy, że wczoraj tj. 23 kwietnia nasza gmina otrzymała potwierdzenie przyznania dofinansowania w wysokości 69.998,85 zł na zakup laptopów, które zostaną przekazane Dyrektorom szkół na terenie naszej gminy.

Czytaj więcej o: Powodzenie programu "ZDALNA SZKOŁA"