Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA / PROJEKTY

PROJEKTY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Kolejne środki na zakup sprzętu do szkół pozyskane
9 listopada 2020

Kolejne środki na zakup sprzętu do szkół pozyskane

Wójt Gminy Dobrcz informuje, że złożony 28 października br. w ramach rządowego programu „Aktywna tablica” edycja 2020 wniosek został pozytywnie zaopiniowany. Szkoła Podstawowa w Wudzynie oraz Szkoła Podstawowa w Dobrczu otrzymają dotację w wysokości 14 000 zł każda. Fundusze te pozwolą na wzbogacenie bazy dydaktycznej o monitory. Realizacja projektu nastąpi do końca bieżącego roku.

Przejdź do - Aktywna Tablica 2020 - wniosek został złożony
29 października 2020

Aktywna Tablica 2020 - wniosek został złożony

Wójt Gminy Dobrcz informuje, że 28 października został złożony wniosek w ramach rządowego programu „Aktywna tablica” edycja 2020. W bieżącym roku z projektu mogły skorzystać tylko dwie placówki, tj. Szkoła Podstawowa w Dobrczu i Szkoła Podstawowa w Wudzynie. Wniosek o zakup sprzętu technologiczno - informacyjno - komunikacyjnego (TiK) dla obu szkół przesłano do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Wnioskowana kwota dofinansowania to 14.000 zł na jedną placówkę.

Przejdź do - Uczniowie będą bezpieczni w sieci - wniosek
14 października 2020

Uczniowie będą bezpieczni w sieci - wniosek

Wójt Gminy Dobrcz informuje, że do Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego został złożony wniosek pn. „Bezpieczeństwo w sieci-podniesienie kompetencji uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Dobrcz” w ramach regionalnego Programu Operacyjnego województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej o: Uczniowie będą bezpieczni w sieci - wniosek
Przejdź do - MALUCH+ 2020
13 października 2020

MALUCH+ 2020

W odpowiedzi na konkurs ofert w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 „Maluch +” 2020 Gmina Dobrcz złożyła wniosek o dofinansowanie funkcjonowania miejsc opieki w Żłobku Gminnym ,,Kraina Bobasa”.  Dofinansowanie zostanie określone po rozstrzygnięciu konkursu. W ubiegłym roku była to dotacja na poziomie 32.400zł.

Przejdź do - Kolejne laptopy trafiły do szkół
10 czerwca 2020

Kolejne laptopy trafiły do szkół

Gmina Dobrcz w dniu 15 maja br. złożyła wniosek o dofinansowanie zakupu komputerów w ramach projektu „Zdalna szkoła +”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 . W dniu wczorajszym Pan Wójt na ręce Dyrektorów przekazał 29 zestawów komputerowych.

Czytaj więcej o: Kolejne laptopy trafiły do szkół