Przebudowa, remont i termomodernizacja części szkoły podstawowej w Dobrczu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

Przejdź do - Na budowie praca wre
6 października 2020

Na budowie praca wre

Prace przy remoncie części przedszkolnej przy Szkole Podstawowej w Dobrczu są zaawansowane. W ostatnim czasie wykonano: m.in. montaż stolarki okiennej, położono warstwę fakturową na ociepleniu ścian i rozprowadzono instalację CO w posadzce. Obecnie trwają przygotowania pod prace malarskie.

Przejdź do - Prace przy remoncie części Szkoły Podstawowej w Dobrczu na półmetku
21 września 2020

Prace przy remoncie części Szkoły Podstawowej w Dobrczu na półmetku

Jak już informowaliśmy w czerwcu br. Gmina Dobrcz pozyskała 76% dofinansowania z Unii Europejskiej, w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 na projekt pn. Przebudowa, remont i termomodernizacja części szkoły podstawowej w Dobrczu. Połowa prac została już wykonana - są to między innymi: wyburzenia, pokrycie dachu, wymiana instalacji ogrzewania, zimnej i ciepłej wody, a także docieplenie ścian.

Czytaj więcej o: Prace przy remoncie części Szkoły Podstawowej w Dobrczu na półmetku
Przejdź do - Przedszkole zyska nowy blask
25 czerwca 2020

Przedszkole zyska nowy blask

24 czerwca nastąpiło przekazanie placu budowy inwestycji pn. ,,Przebudowa, remont i termomodernizacja części szkoły podstawowej w Dobrczu" wykonawcy - firmie AS-Bud z Pruszcza.  Z niecierpliwością czekamy na efekty prac remontowych.

Przejdź do - Rusza kolejna inwestycja
17 czerwca 2020

Rusza kolejna inwestycja

Informujemy, że Gmina Dobrcz przystąpiła do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie, remoncie i termomodernizacji części szkoły podstawowej w Dobrczu obejmującej punkt przedszkolny i nauczanie początkowe wraz z budową instalacji wentylacyjno – mechanicznej. W najbliższych dniach plac budowy zostanie przekazany wyłonionemu w drodze postępowania przetargowego wykonawcy - Przedsiębiorstwu Usługowo Handlowemu AS-BUD. Termin zakończenia inwestycji wyznaczono na 31 grudnia br.

Czytaj więcej o: Rusza kolejna inwestycja