Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Przebudowa, remont i termomodernizacja części szkoły podstawowej w Dobrczu

 

 

Artykuły

 • Nowe sale czekają na przedszkolaków

  To pierwszy tak duży remont Punktu Przedszkolnego w Dobrczu od wielu lat. Został w 76% sfinansowany z Unii Europejskiej. Głównym zadaniem inwestycyjnym projektu była głęboka i kompleksowa modernizacja energetyczna budynku. Część szkoły zajmowana przez przedszkolaki stała się nowocześniejsza, bezpieczniejsza, a przede wszystkim wizualnie atrakcyjniejsza. Wyremontowanych zostało 5 sal, pokój nauczycielski, toalety i korytarze. Przy realizacji zadania udało się utworzyć komfortowe warunki dla najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego, które zyskały nowe większe sale oraz łazienki przystosowane do ich wieku.

  Czytaj Więcej o: Nowe sale czekają na przedszkolaków
 • Na budowie praca wre

  Prace przy remoncie części przedszkolnej przy Szkole Podstawowej w Dobrczu są zaawansowane. W ostatnim czasie wykonano: m.in. montaż stolarki okiennej, położono warstwę fakturową na ociepleniu ścian i rozprowadzono instalację CO w posadzce. Obecnie trwają przygotowania pod prace malarskie.

  Czytaj Więcej o: Na budowie praca wre
 • Prace przy remoncie części Szkoły Podstawowej w Dobrczu na półmetku

  Jak już informowaliśmy w czerwcu br. Gmina Dobrcz pozyskała 76% dofinansowania z Unii Europejskiej, w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 na projekt pn. Przebudowa, remont i termomodernizacja części szkoły podstawowej w Dobrczu. Połowa prac została już wykonana - są to między innymi: wyburzenia, pokrycie dachu, wymiana instalacji ogrzewania, zimnej i ciepłej wody, a także docieplenie ścian.

  Czytaj Więcej o: Prace przy remoncie części Szkoły Podstawowej w Dobrczu na półmetku
 • Rusza kolejna inwestycja

  Informujemy, że Gmina Dobrcz przystąpiła do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie, remoncie i termomodernizacji części szkoły podstawowej w Dobrczu obejmującej punkt przedszkolny i nauczanie początkowe wraz z budową instalacji wentylacyjno – mechanicznej. W najbliższych dniach plac budowy zostanie przekazany wyłonionemu w drodze postępowania przetargowego wykonawcy - Przedsiębiorstwu Usługowo Handlowemu AS-BUD. Termin zakończenia inwestycji wyznaczono na 31 grudnia br.

  Czytaj Więcej o: Rusza kolejna inwestycja