Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

OGŁOSZENIA

Artykuły

 • Przerwa w dostawie wody - awaria

  Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu informuje, iż dziś tj. 16.11.2023 r., z uwagi na prace ziemne wykonywane przez firmę zewnętrzną doszło do awarii na sieci wodociągowej w Strzelcach Górnych. W związku z powyższym nastąpiła przerwa w dostawie wody na ulicy Gądeckiej w Strzelcach Górnych oraz miejscowościach: Gądecz, Aleksandrowo, Hutna Wieś. Pracownicy ZUK przystąpili już do naprawy uszkodzenia. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Czytaj Więcej o: Przerwa w dostawie wody - awaria
 • Przerwa w dostawie wody

  Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu informuje, iż dziś tj. 04.09.2023 r., zlokalizowano awarię na sieci wodociągowej w Strzelcach Górnych. Pracownicy ZUK przystąpili już do naprawy uszkodzenia. W związku z awarią wstrzymuje się dostawę wody od ulicy Gądeckiej w Strzelcach Górnych w stronę Gądecza oraz dla sołectw Gądecz i Kusowo. Prace naprawcze potrwają ok. 2 godziny. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Czytaj Więcej o: Przerwa w dostawie wody
 • Przerwa w dostawie wody

  Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu informuje, iż dziś tj. 04.08.2023 r., na ulicy Kwiatowej w Dobrczu zlokalizowano awarię na sieci wodociągowej. Pracownicy ZUK przystąpili już do naprawy uszkodzenia. W związku z awarią wstrzymuje się dostawę wody dla części mieszkańców Dobrcza na ulicy Kwiatowej. Dziękujemy za wyrozumiałość.

   

  Czytaj Więcej o: Przerwa w dostawie wody
 • Utrudnienia w ruchu drogowym

  Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu informuje, iż od dnia 12.06.2023 r. rozpoczynają się prace modernizacyjne sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacyjnej na ul. Wodnej w Dobrczu. W związku z powyższym, mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Czytaj Więcej o: Utrudnienia w ruchu drogowym