Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Planowanie z mieszkańcami

Artykuły

 • Dobiegł końca projekt „Planowanie z mieszkańcami”

  Dobiegł końca projekt „Planowanie z mieszkańcami” realizowany przy współpracy z Kujawsko - Pomorską Federacją Organizacji Pozarządowych współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Pozyskano kwotę 24.006,80 zł. Projekt miał na celu zaktywizowanie mieszkańców w procesach planistycznych odbywających się na poziomie gminy.

  Czytaj Więcej o: Dobiegł końca projekt „Planowanie z mieszkańcami”
 • Dobiega końca projekt „Planowanie z mieszkańcami”

  Dobiega końca projekt „Planowanie z mieszkańcami” realizowany przy współpracy przez Kujawsko - Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Pozyskano kwotę 24.006,80 zł. Projekt miał na celu zaktywizowanie mieszkańców w procesach planistycznych odbywających się na poziomie gminy.

  Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za udział i wyrażenie swoich opinii. Ilość złożonych wniosków przerosła nasze oczekiwania.

  Nadmieniamy, iż przewidywany termin wyłożenia projektu studium do publicznego wglądu zgodnie z art. 11 pkt.7 Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003 r. szacowany jest na drugą połowę grudnia br.

  Szczegółowe informacje zamieszczone będą na naszej strony internetowej w zakładce Konsultacje społeczne, Facebook’u, miejscowej prasie i formie zwyczajowo przyjętej.

  Czytaj Więcej o: Dobiega końca projekt „Planowanie z mieszkańcami”
 • Informacja zwrotna „Planowanie z mieszkańcami”

  Informacja zwrotna – to kolejny etap projektu „Planowanie z mieszkańcami”, w ramach którego mieszkańcy gminy Dobrcz mieli możliwość skonsultowania projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz.

  W chwili obecnej pracownicy zespołu ds. konsultacji społecznych są na etapie analizowania wniosków złożonych przez mieszkańców i przygotowywania raportu.

  Niebawem kierownik zespołu ds. konsultacji społecznych - Rafał Modlisz - wyznaczy termin spotkania podsumowującego z wójtem, na którym przedstawi wyniki konsultacji. Mieszkańcy naszej gminy zostaną poinformowani o wynikach za pomocą ogłoszenia w gazecie "Powiat",  informacji  zamieszczonej na gminnej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. 

  Czytaj Więcej o: Informacja zwrotna „Planowanie z mieszkańcami”