Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Dobrcz - dobry wybór!

Artykuły

  • Mamy to! 52 000 zł na "Dobrcz - dobry wybór!"

    Wójt Gminy Dobrcz informuje, że złożony 30 listopada 2020r. do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu wniosek o ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, "Dobrcz dobry wybór! – organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących gminę" został rozpatrzony pozytywnie.

    Czytaj Więcej o: Mamy to! 52 000 zł na "Dobrcz - dobry wybór!"
  • Dobrcz dobry wybór! - kolejny wniosek złożony

    Wójt Gminy Dobrcz informuje, iż w odpowiedzi na konkurs nr 3P/2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w dniu dzisiejszym został złożony wniosek "Dobrcz dobry wybór! – organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących gminę". Celem operacji, zgodnie z wnioskiem o przyznanie pomocy będzie wzrost aktywności społeczności lokalnej i integracji mieszkańców na rzecz inkluzji społecznej. Kwota projektu wynosi około 83 tys. zł,  kwota wnioskowanego dofinansowania to około 52 tys. zł.

    Czytaj Więcej o: Dobrcz dobry wybór! - kolejny wniosek złożony