Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Elektroniczne faktury
13 lipca 2017

Elektroniczne faktury

Pytanie Mieszkanki: Czy faktury za zużycie wody można otrzymywać drogą elektroniczną.?

Czytaj więcej o: Elektroniczne faktury
13 lipca 2017

Zgłaszanie do prac komisji

Pytanie Mieszkanki: Witam wczoraj ukazało się ogłoszenie z GMINA DOBRCZ na fb że poszukuje się osoby chętne do pracy w obwodowych komisjach wyborczych, aby w dniach 05-06.07.2017 się zgłosić wiec się pytam po co zostało podane ogłoszenie jak już wczoraj P. Kowalska miała komplet swoich .Kiedy się pojawiłam żeby dokonać zgłoszenia bo jestem chętna dostałam odpowiedz ze już maja komplet wiec najpierw trzeba było się dowiedzieć od P.Kowalskiej czy jeszcze kogoś potrzebuje. Miło się mieszka w takiej gminie Polecam!!! ze nikt z wykształcenie nie może się dostać .A TO BYŁ PANSKI KOMUNIKAT.

Czytaj więcej o: Zgłaszanie do prac komisji
Przejdź do - Koszenie trawy w Gądeczu
14 czerwca 2017

Koszenie trawy w Gądeczu

Pytanie Mieszkańca: Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa koszenia trawy na ziemi należącej do gminy? Dokładnie chodzi mi o tereny w Gądecz przy posesji 32 koło domu samopomocy. Z tego co mi wiadomo kiedyś była koszona przez wyżej wymieniony dom samopomocy, natomiast w tym roku pan dyrektor stwierdził że nie będzie koszona. 

Czytaj więcej o: Koszenie trawy w Gądeczu
Przejdź do - Ul. Lipowa w Borównie
12 czerwca 2017

Ul. Lipowa w Borównie

Pytanie Mieszkańca: Informuje Pana Wójta o powstałych uszkodzeniach wybudowanej w połowie maja nawierzchni ul. Lipowej w Borównie. W miejscach prowadzonych wykopów pod przyłącza wystąpiły pęknięcia oraz zapadła się nawierzchnia. Korzystając z okazji proszę o przekazanie informacji o terminie odbioru robót wykonanych na tej inwestycji.

Czytaj więcej o: Ul. Lipowa w Borównie
Przejdź do - Ul. Bursztynowa w Nekli
30 maja 2017

Ul. Bursztynowa w Nekli

Pytanie Mieszkanki : Panie Wójcie jestem mieszkanką Nekli ul. Bursztynowej i w imieniu swoim jak i wszystkich mieszkańców bardzo prosimy o dokończenie naprawy drogi -niestety nie wszędzie są pozasypywane dziury jak i dobrze nie ubite walcem ,nadal wzgórki...śmiem twierdzić i mam taką nadzieję , że zabrakło tłucznia, a nie zrobiono byle jak....(obiecał pan naprawić po 18 kwietnia) i wrócą poprawić. 

Czytaj więcej o: Ul. Bursztynowa w Nekli