Jesteś tutaj: Start / OŚWIATA

OŚWIATA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF


ul. Długa 54
86-022 Dobrcz            
e-mail: zapo@dobrcz.pl

Artykuły

Przejdź do - Klub Młodego Programisty… teraz w Twoim domu!
18 maja 2020

Klub Młodego Programisty… teraz w Twoim domu!

Kluby Młodego Programisty wracają w nowej odsłonie! Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, w których – za darmo! – będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.
Czytaj więcej o: Klub Młodego Programisty… teraz w Twoim domu!
Przejdź do - Pieniądze na czytelnictwo
4 maja 2020

Pieniądze na czytelnictwo

Uprzejmie informujemy, że dwie nasze placówki tj. Szkoła Podstawowa w Kotomierzu i Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych otrzymają wsparcie finansowe w realizacji Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2020. Tym sposobem biblioteki szkolne będą mogły zakupić ciekawe nowości wydawnicze. Łącznie dofinansowanie  dla obu placówek  wynosi 16.000zł

Przejdź do - Konkurs fotograficzny i plastyczny dla dzieci i młodzieży
18 marca 2020

Konkurs fotograficzny i plastyczny dla dzieci i młodzieży

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje w roku bieżącym kolejną edycję konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych oraz ponadpodstawowych, mieszkających na terenie naszego Powiatu.
Czytaj więcej o: Konkurs fotograficzny i plastyczny dla dzieci i młodzieży
Przejdź do - Rekrutacja 2020
12 marca 2020

Rekrutacja 2020

Drodzy Rodzice dzieci 3-5 letnich oraz 6 i 7 letnich
przypominamy, że rekrutacje do przedszkoli i szkół odbywa się zgodnie z harmonogramem do dnia 20 marca 2020r. Dokumenty rekrutacyjne można przesłać mailem na adres wybranej placówki. O innych możliwościach poinformują dyrektorzy na stronach szkół i przedszkoli.
Pamiętacie jeżeli chcecie aby Wasza pociecha miała miejsce w przedszkolu, punkcie przedszkolnym i szkole  nie zapomnij o złożyć dokumentów!

Przejdź do - Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas ferii
24 stycznia 2020

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas ferii

Od poniedziałku 27 stycznia, w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki. Dla ich opiekunów, to czas szczególnego zainteresowania się warunkami bezpieczeństwa podczas tego wypoczynku.

Czytaj więcej o: Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas ferii