Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

GMINA

Menu dla: GMINA

Artykuły

 • Czek już w gminie.

  Dziś na zaproszenie Pani Poseł Ewy Kozaneckiej Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych odebrał symboliczny czek w kwocie 7 980 000 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład - Programie Inwestycji Strategicznych.

  Pani Poseł Ewie Kozaneckiej dziękujemy za pełne serdeczności przyjęcie i zapewniamy, iż dofinansowane inwestycje znacznie przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Gminy Dobrcz.

  Czytaj Więcej o: Czek już w gminie.
 • 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych

  Z okazji 1 listopada- Dnia Wszystkich Świętych, wzorem lat ubiegłych, Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych oddał  hołd poległym na terenie gminy Dobrcz żołnierzom, którzy w latach 1939-1945 walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Złożone na mogiłach wiązanki i zapalone znicze są zapewnieniem o naszej pamięci i wyrazem najwyższego szacunku dla tych, którzy poświęcili swoje życie innym. Dzień Wszystkich Świętych to moment szczególnego wspomnienia wszystkich tych,  którzy odeszli, zarówno w tej bliskiej, jak i dalekiej przeszłości.  Cieszy fakt, iż w kultywowaniu tej pamięci towarzyszą dzieci ze szkół w Kotomierzu i Borównie.

  Czytaj Więcej o: 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych