Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
Powiększ zdjęcie zajęcia
25 września 2017

Zagrajmy w matematykę

W sobotę 23 września 2017r. w godzinach 9.00-13.00 odbyły sie pierwsze zajęcia realizowane w ramach projektu "Zagrajmy w matematykę" . Na spotkanie przybyło 17 uczniów z klas 6-7. Zgodnie z podstawowym założeniami pierwsze zajęcia miały zainteresować dzieci zagadnieniami matematycznymi. Zachętą miał być przede wszystkim niekonwencjonalny sposób przedstawienia trudnych matematycznych zagadnień.

Czytaj więcej o: Zagrajmy w matematykę
Powiększ zdjęcie szpilki
25 września 2017

Kolejne warsztaty dla kobiet

Tym razem w świetlicy w Kotomierzu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu "Kobieta jest marką". Wszystkie panie zapraszamy 25 września br. o godz. 17.30.

Czytaj więcej o: Kolejne warsztaty dla kobiet
25 września 2017

Przedłużony termin do składania wniosków dla rolników poszkodowanych przez nawałnice

Zgodnie z komunikatem na strony internetowej ARIMR przedłużony został  do dnia 31 października br. termin przyjmowania wniosków o pomoc przez rolników, którzy ponieśli szkody w uprawach rolnych, lasach lub w budynkach służących do prowadzenia przez niego działalności rolniczej, spowodowane wystąpieniem huraganu, deszczu nawalnego lub gradu

 

Czytaj więcej o: Przedłużony termin do składania wniosków dla rolników poszkodowanych przez nawałnice
Powiększ zdjęcie plakat
22 września 2017

Bo ruch to zdrowie

STOWARZYSZENIE „JESTEM AKTYWNA” W RAMACH PROJEKTU „ŻYJ ZDROWO I AKTYWNIE” SERDECZNIE ZAPRASZA PANIE Z TERENU GMINY DOBRCZ DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH NA BASENIE W OSIELSKU.

Czytaj więcej o: Bo ruch to zdrowie
Powiększ zdjęcie Sp%20Kozielec
22 września 2017

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Głównym celem akcji „Sprzątanie świata” było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Idea rozumiana jest jako łańcuch działań, którego początkiem jest tworzenie odpadów, ich selektywna zbiórka i kończący ją recykling.

Czytaj więcej o: AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA