Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Planowane przerwy w dostawie prądu

ENEA Operator informuje o planowanych wyłączeniach prądu.

W dniu: 18 września 2023 r. w godz. 08:00 - 13:30 na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego wystąpią krótkie przerwy w zasilaniu w miejscowości: Dobrcz ul. Klonowa numery nieparzyste od 13 do 23, i przyległe.

W dniu: 19 września 2023 r. w godz. 08:00 - 13:30 na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego wystąpią krótkie przerwy w zasilaniu w miejscowości: Dobrcz ul. Nadbrzeżna, i przyległe.

W dniu: 20 września 2023 r. w godz. 08:00 - 13:30 na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego wystąpią krótkie przerwy w zasilaniu w miejscowości: Nekla ul. Kotomierska numery: 8, 8A, i przyległe.

W dniu: 25 września 2023 r. w godz. 08:00 - 13:30 na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego wystąpią krótkie przerwy w zasilaniu w miejscowości: Włóki numery: 4, 5, i przyległe.

Prosimy o wyłączenie falowników przy instalacjach fotowoltaicznych, ponieważ uniemożliwiają one pracę agregatu. W przypadkach, gdy falownik nie zostanie wyłączony, ze względów bezpieczeństwa konieczne będzie wyłączenie danego odbiorcy, aby przeprowadzić zaplanowane prace i zasilić pozostałych klientów. Informacje o planowanych wyłączeniach są również dostępne na stronie internetowej: http://www.wylaczenia-eneaoperator.pl/