Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

INFORMATOR

Menu dla: INFORMATOR

Artykuły

 • Przerwa w dostawie wody

  Zakład Usług Komunalnych w Żołędowie informuje, iż w dniu 21 sierpnia br. (poniedziałek) od godz. 9:00 do godz. 14:00 na skutek prowadzonych robót wodociągowych, związanych z zadaniem „Budowa ul. Augustowskiej w miejscowości Żołędowo” nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach w miejscowości Augustowo.

  Czytaj Więcej o: Przerwa w dostawie wody
 • Oświetlenie uliczne

  Szanowni mieszkańcy.
  Zgodnie z ustawą rządową Gmina Dobrcz ma obowiązek zmniejszyć całkowite zużycie energii elektrycznej o 10 procent. Obecnie trwają działania techniczne zmierzające do ograniczenia zużycia energii przy oświetleniu ulic i dróg na terenie gminy. Do końca września 2023r oświetlenie uliczne sukcesywnie będzie wyłączane w godz. 23:00 – 5:00 w poszczególnych miejscowościach. Pomimo podjęcia tak radykalnych działań gmina poniesie większe koszty za energię niż w ubiegłym roku. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i zrozumienie.

  Czytaj Więcej o: Oświetlenie uliczne