Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Numery telefonów wraz z wykazem stanowisk/referatów

Andrzej Berdych Wójt Gminy Dobrcz 52-364-80-48
wojt@dobrcz.pl
Sebastian Horodecki Z-ca Wójta Gminy 52-364-10-15
s.horodecki@dobrcz.pl
Alicja Letkiewicz-Sulińska Sekretarz Gminy 52-364-80-20 sekretarz@dobrcz.pl
Joanna Ratkowska Skarbnik Gminy 52-364-10-16 j.ratkowska@dobrcz.pl
Monika Kuberska Przewodnicząca Rady Gminy Dobrcz 52-364-80-37 biuroradygminy@dobrcz.pl
Małgorzata Mikrut Biuro Rady Gminy 52-364-10-27 m.mikrut@dobrcz.pl
REFERAT Finansowo - Podatkowy
Biuro Finansów i Księgowości Budżetowej
Anna Stencel Główna księgowa 52-364-80-33 a.stencel@dobrcz.pl
Ewa Wdowiak ds. księgowości budżetowej 52-364-10-11 e.wdowiak@dobrcz.pl
Joanna Jendruszewska ds. księgowości budżetowej dochodów 52-364-80-21 j.jendruszewska@dobrcz.pl
Lucyna Jakubek ds. księgowości budżetowej 52-364-80-14 l.jakubek@dobrcz.pl
Wiesława Koszykowska ds. działalności gospodarczej i płac 52-364-80-15 w.koszykowska@dobrcz.pl
Malwina Pusowska
ds. podatku VAT i egzekucji opłaty za gosp. odpadami komunalnymi
52-364-10-19 m.pusowska@dobrcz.pl
Hanna Krzemkowska ds. płac placówek oświatowych 52-364-80-16 h.krzemkowska@dobrcz.pl
Małgorzata Hipnarowicz ds. księgowości placówek oświatowych 52-364-80-27 m.hipnarowicz@dobrcz.pl
Małgorzata Sopońska ds. księgowości i płac placówek oświatowych 52-364-80-16 m.soponska@dobrcz.pl
Sandra Lengling-Zielińska
ds. środków trwałych
52-364-80-14 s.lengling@dobrcz.pl
Biuro Podatków
Katarzyna Janka Kierownik biura 52-364-80-31 k.janka@dobrcz.pl
Elżbieta Serafin ds. wymiaru podatków i zwrotu akcyzy 52-364-10-12 e.serafin@dobrcz.pl
Beata Sentkowska ds. wymiaru podatku od środków transportowych i egzekucji podatków 52-364-80-40 b.sentkowska@dobrcz.pl
Marta Nawrocka ds. wymiaru podatków 52-364-80-31 m.nawrocka@dobrcz.pl
Joanna Kucińska ds. naliczania opłat za gospodarowania odpadami komunalnymi 52-364-10-13 j.kucinska@dobrcz.pl
REFERAT Organizacyjny
Biuro Informatyczne
Marek Richter Kierownik biura 52-364-80-35 m.richter@dobrcz.pl
Łukasz Grubicki Informatyk 52-364-10-25 l.grubicki@dobrcz.pl
Paweł Olech Kontroler techniczny 52-364-10-25 p.olech@dobrcz.pl
Biuro Organizacyjne
Ewelina Giersz ds. profilu zaufanego
52-364-80-22 e.giersz@dobrcz.pl
Magdalena Grobelska ds. obsługi interesantów 52-364-80-10 m.grobelska@dobrcz.pl
Sylwia Marciniak Sekretariat Urzędu 52-364-80-48 s.marciniak@dobrcz.pl
Mariola Kwaśnik ds. kadr i archiwum 52-364-80-15 m.kwasnik@dobrcz.pl
Joanna Wojciechowska
ds. promocji i organizacji pozarządowych
52-364-10-14 j.wojciechowska@dobrcz.pl
Aleksandra Wszołek-Golińska
ds. programów i projektów
52-364-80-34 a.wszolek-golinska@dobrcz.pl
Biuro Spraw Obywatelskich i USC
Magdalena Kluska Kierownik USC 52-364-80-26 m.kluska@dobrcz.pl
Hanna Gołembka Z-ca kierownika USC,
ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych i rejestru wyborów
52-364-80-25 h.golembka@dobrcz.pl
Joanna Trzaskowska ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności 52-364-80-24 j.trzaskowska@dobrcz.pl
Sebastian Horodecki ds. zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw wojskowych 52-364-10-15 s.horodecki@dobrcz.pl
REFERAT Nieruchomości, Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Środowiska
Tomasz Szymański
Kierownik referatu 52-364-10-28 t.szymanski@dobrcz.pl
Biuro Inwestycji i Budownictwa
Wanda Przybył Kierownik Biura 52-364-80-44 w.przybyl@dobrcz.pl
Aleksandra Parszyk
ds. budownictwa i inwestycji 52-364-80-13 a.parszyk@dobrcz.pl
Natalia Patrzałek
ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, ds. opłaty adiacenckiej od infrastruktury
52-364-10-17 n.patrzalek@dobrcz.pl
Dariusz Bentlejewski
ds. dróg 52-364-80-45 d.bentlejewski@dobrcz.pl
Biuro Zarządzania Środowiskowego
Ewa Stanisławska
Kierownik biura 52-364-80-47 e.stanislawska@dobrcz.pl
Judyta Korzeniowska
ds. ochrony środowiska i gosp. odpadami 52-364-80-12 j.korzeniowska@dobrcz.pl
Katarzyna Ściesińska
ds. obsługi deklaracji o gosp. odpadami, instalacji i emisji oraz kontroli terenowych 52-364-80-19 k.sciesinska@dobrcz.pl
Agnieszka Gettka-Koszucka
Czyste powietrze - punkt konsultacyjny
733 925 784
czystepowietrze@dobrcz.pl
Biuro Nieruchomości i Planowania Przestrzennego
Rafał Modlisz Kierownik biura 52-364-80-43 r.modlisz@dobrcz.pl
Jarosław Kaźnica ds. planowania przestrzennego 52-364-80-38 j.kaznica@dobrcz.pl
Anna Chruścicka
ds. ewidencji nieruchomości, ulic i adresów
52-364-80-38 a.chruscicka@dobrcz.pl
Łukasz Dzięgiel ds. gospodarki nieruchomościami
i rolnictwa, ds. opłaty adiacenckiej od podziałów
52-364-80-11 l.dziegiel@dobrcz.pl
REFERAT Oświaty
Anna Kutkowska Kierownik Referatu 52-364-80-17 a.kutkowska@dobrcz.pl
Magdalena Głowacka-Dymek ds. oświaty 52-364-80-46 m.dymek@dobrcz.pl
Marcin Wernerowicz samodzielny referent
52-364-80-46 m.wernerowicz@dobrcz.pl
Starostwo Powiatowe – Wydział Komunikacji
Tomasz Róg Inspektor
ds. ewidencji pojazdów
52-364-80-18 t.rog@dobrcz.pl
Radca prawny
Maciej Dalka
    m.dalka@dobrcz.pl