Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

25 maja - moc atakcji dla wszystkich

W sobotę 25 maja na Plaży WOPR w Borównie odbędą się aż trzy wydarzenia: 

 •  Gminny Dzień Dziecka
 •  Dzień Matki
 • IV Charytatywny Bieg dla Angeliki Saganowskiej

Harmonogram: 

 •  11:00 – Bieg charytatywny dla Angeliki Saganowskiej
 •  12:00 – Bieg mam z dziećmi
 •  Od 11:00 – 16:30 strefa dmuchańców
 •  Od 12:30 – zabawy z animatorem


Wydarzenie międzypokoleniowe o interdyscyplinarnym charakterze, zorganizowane z myślą o dzieciach i ich mamach, ale także całych rodzinach. Zapraszamy wszystkich od maluszka do seniora. Wstęp WOLNY.

Co czeka na najmłodszych?

 • pirackie animacje i zabawy
 •  warsztaty plastyczne (piracka mapa skarbów, luneta i piracka przepaska na oko.)
 • strefa dmuchańców
 • upominki i nagrody (Gmina Dobrcz)
 • Bieg mam z dziećmi
 • zaplatanie warkoczyków i malowanie buziek (GOPS Dobrcz)

 

Wszystkie mamy zapraszamy do strefy RELAXU, w której można będzie skorzystać z:

 • Porad kosmetyczki
 • Konsultacji z diabetologiem
 • Masażu
 • Nauki samokontroli piersi na fantomie (Wolontariusze ZS w Kotomierzu)
 • Pilates z profesjonalnym instruktorem

Gastronomia ufundowana przez:

 • Kawiarenka KGW Dobrcz
 • Pyszności z Fabryki Smaków
 • Grochówka (GLKS Dobrcz/Piekarnia Mizar)
 • Grill (Zakład Niewieścin)
 • Stoisko Pychota


Przy punktach gastronomicznych prowadzona będzie zbiórka na rzecz naszej mieszkanki Angeliki Saganowskiej. Do tego czekać będzie stoisko z przepysznymi lodami od Lody Pan Van. Ponadto: licytacje, loteria w ramach zbiórki publicznej na rzecz Angeliki Saganowskiej.


Organizatorzy: GOK Dobrcz, Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Sołectwo Borówno.
Gminny Dzień Dziecka oraz Akcję Charytatywną dla Angeliki wsparli : Fabryka Smaków Trzeciewiec, Przedsiębiorstwo Pychota oraz Niewieścin, Gmina Dobrcz, Piekarnia Mizar, KGW Dobrcz, GOPS Dobrcz, GLKS Dobrcz.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.