Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

32. FINAŁ WOŚP z sukcesem

Wczoraj cała Polska żyła wydarzeniami związanymi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, której tegoroczne hasło brzmiało: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
Gmina Dobrcz ponownie przyłączyła się do tej szczytnej akcji! Osób zaangażowanych w wydarzenie było tak wiele, że ciężko jest wymienić wszystkich – dlatego dziękujemy każdemu, kto wspólnie z nami zagrał i okazał swoje WIELKIE SERCE! Dziękujemy także Organizatorom, za mnóstwo włożonej pracy, dzięki której mogliśmy się bawić, pomagając zarazem. Nasz gminny Sztab #5804 zebrał blisko 49 tysięcy złotych! Podczas liczenia okazało się, że najwyższą kwotę w puszce wolontariusza zebrał dla WOŚP Zastępca Wójta Gminy Dobrcz Sebastian Horodecki. Nadal trwa liczenie, więc oficjalną, zebraną kwotę podamy już wkrótce. Mieszkańcy Gminy Dobrcz to dzięki Wam – DZIĘKUJEMY!!!

Galeria zdjęć

32. Finał WOŚP 5 32. Finał WOŚP 20 32. Finał WOŚP 19 32. Finał WOŚP 18 32. Finał WOŚP 17 32. Finał WOŚP 16 32. Finał WOŚP 15 32. Finał WOŚP 14 32. Finał WOŚP 13 32. Finał WOŚP 12 32. Finał WOŚP 11 32. Finał WOŚP 10 32. Finał WOŚP 9 32. Finał WOŚP 8 32. Finał WOŚP 7 32. Finał WOŚP 1 32. Finał WOŚP 4 32. Finał WOŚP 3 32. Finał WOŚP 2 32. Finał WOŚP 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.