Dofinansowanie dla Gminnej Spółki Wodnej w Dobrczu!
Dziś, tj. 13 marca br. Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz, przy kontrasygnacie Skarbnika Katarzyny Strzygockiej - Kowalskiej podpisał umowę z Gminną Spółką Wodną w Dobrczu, reprezentowaną przez Pana Andrzeja Koconia oraz Członka Zarządu Pana Marka Pancka na dotację w wysokości 25.000,00 zł!
Środki te zostaną przeznaczone na renowację rowów melioracyjnych w miejscowościach Wudzynek i Trzęsacz, co przyczyni się do poprawy gospodarki wodnej oraz ochrony terenów rolnych i rekreacyjnych naszej Gminy.
To kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i dbałości o infrastrukturę wodną w naszej Gminie!


