Informacja dla osób oczekujących na odbiór wyrobów zawierających azbest
Szanowni Mieszkańcy,
zawiadamiamy osoby oczekujące na odbiór wyrobów zawierających azbest (np. eternit z pokrycia dachowego), że Urząd Gminy w Dobrczu nadal oczekuje na uruchomienie naboru umożliwiającego uzyskanie dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na realizację tego zadania.
Mieszkańcy którzy złożyli wniosek o udział w programie będą indywidualnie informowani o kolejnych etapach działania.
Zbiórka azbestu dla którego zostały złożone do UG w Dobrczu wnioski o jego demontaż, odbiór, transport i utylizację, jest planowana do końca bieżącego roku.
Dziękujemy za cierpliwość.


