Joga i pilates dla każdego – darmowe zajęcia w Strzelcach Górnych!
Już na najbliższą niedzielę, 14 września 2025 r., w Strzelcach Górnych odbędą się otwarte zajęcia jogi i pilatesu.
Spotkanie zaplanowano w godzinach 11:00–12:00 przy ul. Diamentowej 14.
To świetna okazja, aby spróbować dwóch popularnych form ruchu, które łączą ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i relaksacyjne.
Organizatorzy podkreślają, że udział w zajęciach nie wymaga żadnego przygotowania ani doświadczenia. Praktyka została zaplanowana tak, by każdy – niezależnie od wieku czy kondycji – mógł wziąć w niej udział i poczuć się dobrze we własnym ciele. Ćwiczenia pomogą poprawić elastyczność, wzmocnić mięśnie i przede wszystkim wyciszyć się po intensywnym tygodniu.
Wystarczy ubrać się wygodnie i zabrać matę lub koc. Dla osób, które nie mają własnej maty, przewidziano możliwość rezerwacji pod numerem telefonu 530 782 913.

