Logo Gminy Dobrcz

Kolejna planowana zbiórka krwi…

Nasi Drodzy Krwiodawcy, kolejna zbiórka krwi w Dobrczu, organizowana przez Wójta Gminy, dzięki przychylności Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy planowana pierwotnie na 23 listopada odbędzie się w innym terminie, a mianowicie  29 listopada (piątek) w godz. 9.00 – 14.00

Serdecznie zapraszamy wszystkie gorące serca na ten, miejmy nadzieję niemroźny listopadowy piątek. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności