Kolorowa wizyta Seniorów z Magdalenki!
2 czerwca Urząd Gminy Dobrcz zamienił się w bajkową krainę! Wszystko za sprawą seniorów z Klubu Senior+ z siedzibą w Magdalence, którzy odwiedzili nas w przepięknych strojach, składając życzenia z okazji Dnia Dziecka i uznając, że „dziećmi wszyscy jesteśmy”.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i pamięć! Życzymy Państwu niesłabnącego zdrowia, pogody ducha i niegasnącego uśmiechu na co dzień!



