Logo Gminy Dobrcz

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie Klubu Młodzieżowego w Kozielcu

Klub Młodzieżowy w Kozielcu działa w ramach Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na lata 2023-2026. Jego głównym założeniem jest stworzenie miejsca, w którym młodzież będzie mogła rozmawiać i spędzać czas wolny. To miejsce, tworzone przez młodzież, gdzie opiekun pełni funkcję wspierającą, a nie wiodącą. W dniu 25 czerwca młodzież spotkała się ostatni raz przed wakacjami na wspólnym ognisku. Dziękujemy Pani Bernadecie Wojciechowskiej za tworzenie domowej atmosfery, która sprzyja wspólnym spotkaniom.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności