Plaża za złotówkę dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dobrcz
Miło nam poinformować, że Wójt Gminy Dobrcz podpisał umowę z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego, dzięki której dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 roku życia, zamieszkałe na terenie naszej gminy, będą mogły korzystać z plaży za symboliczną opłatą w wysokości 1zł.
Inicjatywa ma na celu promocję aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim oraz zwiększenie dostępności rekreacji dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy.
Program będzie obowiązywał w okresie od 27 czerwca do 31 sierpnia 2026 roku.
Warunkiem skorzystania z preferencyjnej opłaty jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej, która będzie podstawą do weryfikacji uprawnienia do udziału w programie.
Zachęcamy mieszkańców do korzystania z tej formy letniego wypoczynku i życzymy bezpiecznego oraz udanego sezonu wakacyjnego.
