Logo Gminy Dobrcz

Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025”

Z radością informujemy, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów tegorocznej edycji konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz!

  • I miejsce – Pan Eugeniusz Wełnicki,
  • II miejsce – Państwo Katarzyna Rymarz i Tomasz Zieliński,
  • III miejsce – Państwo Wiesława i Tadeusz Szymańscy.

Wyróżnienia otrzymali:

  • Pan Mariusz Rogalski,
  • Państwo Teresa i Daniel Srokosz,
  • Pan Remigiusz Bielewicz.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 sierpnia 2025 r. podczas Gminnych Dożynek w Kusowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pasję w tworzeniu pięknych ogrodów, które wzbogacają krajobraz naszej Gminy.
Koniecznie zobaczcie ogrody laureatów!

Galeria zdjęć

Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” Rozstrzygnięcie konkursu Konkurs „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025”Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz 2025” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności