Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026"
Z radością informujemy, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów tegorocznej edycji konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz.
- I miejsce – Państwo Elżbieta i Sławomir Slipcewicz z Trzeciewca,
- II miejsce – Pani Małgorzata Kowalewska z Kozielca,
- III miejsce – Pani Agnieszka Dąbrowska i Pan Łukasz Tobolewski z Dobrcza,
- Wyróżnienie - Pani Angelika Cichańska z Sienna.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 27 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 podczas Festynu Rodzinnego w Stronnie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz pasję w tworzeniu pięknych ogrodów, które wzbogacają krajobraz naszej gminy.
