Logo Gminy Dobrcz

Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026"

Z radością informujemy, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów tegorocznej edycji konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz.

  • I miejsce – Państwo Elżbieta i Sławomir Slipcewicz z Trzeciewca,
  • II miejsce – Pani Małgorzata Kowalewska z Kozielca,
  • III miejsce – Pani Agnieszka Dąbrowska i Pan Łukasz Tobolewski z Dobrcza,
  • Wyróżnienie - Pani Angelika Cichańska z Sienna.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 27 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 podczas Festynu Rodzinnego w Stronnie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz pasję w tworzeniu pięknych ogrodów, które wzbogacają krajobraz naszej gminy.

Galeria zdjęć

Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026" Ogród zgłoszony w konkursie pn. „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Dobrcz - edycja 2026"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności