Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Spotkanie z laureatami konkursu ogrodniczego

W pierwszy wtorek lipca 2024 r. w świetlicy w Strzelcach Górnych odbyło się spotkanie, podczas którego Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz dokonał uroczystego wręczenia nagród, wyróżnień oraz podziękowań za udział w tegorocznej edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz”.

W tym roku komisja konkursowa miała przyjemność odwiedzić 10 ogrodów. Każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy i wyróżniał się czymś nietuzinkowym. Najcenniejsze w całym procesie oceny jest jednak to, że poznajemy ludzi z ogromną pasją do ogrodnictwa i możemy od nich czerpać inspirację.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu ogrodniczego, a poniżej przedstawiamy jego laureatów:

I miejsce Państwo Monika i Mirosław Dębiec ze Strzelec Górnych

II miejsce Pani Monika Szulc – Strzeszewska z Kozielca

III miejsce Pani Magdalena Gromada ze Strzelec Górnych

Wyróżnienia natomiast otrzymały: Pani Katarzyna Beltrowska z Kotomierza, Pani Dorota Kwiatkowska z Włók oraz Pani Dorota Niemczewska z Wudzyna.

Serdecznie dziękujemy również sponsorom przepięknych kwiatów, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu: firmie Vitroflora Grupa Producentów Spółka z o.o. z Trzęsacza oraz Gospodarstwu Ogrodniczemu Paweł Harkot z Niemcza.

W załączeniu prezentacja zwycięskich ogrodów.

Galeria zdjęć

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 7 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 8 IMG_2838 IMG_2840 IMG_2842 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 6 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 5 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 4 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 3 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 2 Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy ogród w gminie Dobrcz - edycja 2024" 1

Pliki do pobrania:

Prezentacja ogrodów 2024.pptx
Format: pptx, 12.27 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.