Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Szkoła Podstawowa w Dobrczu ponownie mistrzem powiatu bydgoskiego w koszykówce

Po zdobyciu mistrzostw powiatu w piłce ręcznej przyszedł czas na kolejny sukces - tym razem w piłce koszykowej. Reprezentacja dziewcząt SP Dobrcz po raz drugi rok z rzędu wywalczyła tytuł mistrzyń powiatu bydgoskiego w koszykówce w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Serdecznie gratulujemy! 

W zawodach w hali soleckiego OSiR-u udział wzięło pięć reprezentacji szkół podstawowych w kategorii dziewcząt rocznika 2009-2010: SP Dobrcz,SP  Brzoza Bydgoska, SP Łochowo, SP Solec Kujawski i SP Osielsko. W związku z nieterminowym zgłoszeniem do zawodów zespołu z Osielska, wyniki tej drużyny nie wliczano do klasyfikacji turnieju.
Kompletem zwycięstw w tych zawodach mogły poszczycić się dziewczęta z Dobrcza, które tym samym obroniły tytuł mistrzyń powiatu bydgoskiego sprzed roku. Tego samego wyczynu nasza reprezentacja dziewcząt dokonała także w piłce ręcznej, wygrywając zawody powiatowe dwa lata z rzędu. 
Cieszy fakt , że przed dziewczętami jeszcze rok grania w szkole podstawowej, bo dzisiejsze triumfatorki to uczennice klas siódmych. Jak widać Szkoła Podstawowa w Dobrczu sportem stoi, a w powiecie bydgoskim stajemy się sportowym liderem. Trzymamy więc kciuki za kolejne rozgrywki!

Zespół z Dobrcza, którego opiekunem był Paweł Michałowski reprezentowały: Alicja Jendruszewska, Martyna Ruszkowska, Laura Holtz, Zuzanna Wardowska, Marta Kuberska, Zuzanna Stachowicz, Amelia Głębocka i Julia Skunna.

Mecze reprezentacji SP Dobrcz z rywalami: 

Dobrcz- Łochowo  12: 6
Dobrcz- Brzoza Bydgoska  11 : 5
Dobrcz- Solec Kujawski   13:3
Dobrcz- Osielsko  17:6

Kolejność końcowa zawodów w Solcu Kujawskim:

1m. SP Dobrcz;   2m. Brzoza Bydgoska;   3m. SP Łochowo;   4m. SP Solec Kujawski; 5m. Osielsko

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.