Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy Dobrcz w tenisie stołowym

W dniu 23 marca w hali sportowej ZSP w Dobrczu odbył turniej w tenisie  stołowym o mistrzostwo gminy Dobrcz. W zawodach wzięło udział ponad czterdziestu miłośników tenisa stołowego w trzech kategoriach tj. młodzieżowa, senior i senior starszy. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji bufet z napojami i przekąskami. Otwarcie turnieju dokonał z-ca wójta gminy Dobrcz pan Sebastian Horodecki oraz wręczył puchary i nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach wiekowych. Za pierwsze miejsca  pan Sebastian Horodecki przekazał na nagrody rzeczowe piękne firmowe długopisy. Poziom gier i frekwencja zawodników biorących udział w turnieju była większa niż w poprzednich latach. Turnieje w Dobrczu cieszą się coraz większą popularnością wśród tenisistów stołowych naszej gminy i powiatu. Pojedynki pomiędzy zawodnikami były bardzo zacięte i kończyły się niejednokrotnie “pięciosetówkami”. Zawody były przeprowadzone sprawnie w duchu fair play, a pomiędzy uczestnikami turnieju panowała znakomita atmosfera. Za pomoc przy organizacji turnieju serdeczne podziękowanie dla Tomasza Topolskiego.

Wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach:

Kategoria młodzieżowa
1.    Szymon Grumbliniak
2.    Adam Bielarz
3.    Jan Lewandowski
4.    Mikołaj Wysocki
5.    Gosia Pawlak

Kategoria senior
1.    Maciej Polacki
2.    Kamil Pater
3.    Paweł Zduńczuk
4.    Bartek Wasilewski

Kategoria senior starszy
1.    Janusz Musiał
2.    Tomasz Topolski
3.    Tomasz Piątkowski
4.    Krzysztof Arkuszewski

Relacja Jarosław Kwiatkowsik

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.